Przełamali ostatnio wyjazdową serię w Radziechowach zawodnicy Beskidu Skoczów. Już w najbliższą sobotę zawodnicy Bartosza Woźniaka powrócą na Stadion Miejski w Skoczowie, gdzie w ramach 25 kolejki rywalizować będą z LKS Bory Pietrzykowice.

KP Beskid Skoczów — LKS Bory Pietrzykowice

Ludowy Klub Sportowy Bory Pietrzykowice założony został w 1946 roku. Barwy najbliższego rywala skoczowian to kolory czerwono-zielone. W obecnych rozgrywkach Bory zajmują w tabeli 6 miejsce mając w dorobku 45 punktów oraz bilans bramek 46:29. W poprzednim spotkaniu drużyna z Pietrzykowic podejmowała na własnym obiekcie LKS Tempo Puńców. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 0:4. Najlepszym strzelcem Borów jest Gabriel Duraj, który zdobył w tym sezonie 16 bramek.

W rundzie jesiennej skoczowianie przegrali w Pietrzykowicach z Borami 2:1. Bramkę dla skoczowian zdobył wówczas Jakub Krucek.

Dobrą serię notują ostatnio zawodnicy Beskidu Skoczów, którzy wygrali siedem ostatnich spotkań a w rundzie wiosennej wygrali osiem z dziewięciu meczów ustępując jedynie drużynie LKS Błyskawica Drogomyśl. Po zwycięstwie nad GKS Radziechowy-Wieprz zawodnicy Beskidu zbliżyli się do ligowego podium. Zawodnicy Beskidu do sobotniego meczu przystąpią z chęcią rewanżu za pierwszy mecz w Pietrzykowicach. Czy to się uda? Czy po sobotnim spotkaniu zawodnicy spod Kaplicówki pozostaną w walce o podium? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę około godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!