W rundzie jesiennej po dwóch pierwszych spotkaniach skoczowianie mieli przymusową pauzę związaną z utrzymaniem na szczeblu IV ligi Kuźni Ustroń oraz późniejszym dodaniem do rozgrywek rezerw Rekordu. Wówczas podobnie jak w rundzie wiosennej skoczowianie zmagania rozpoczęli od dwóch zwycięstw. Tym razem jednak gracze Kamila Sornata nie mają wolnego weekendu. W najbliższy weekend zespół spod Kaplicówki stanie przed lada wyzwaniem. Skoczowianie w niedzielę udają się na obiekt Rekordu Bielsko-Biała, aby mierzyć się z rezerwami III-cio ligowego Rekordu. Drużyny, która jako jedyna w rundzie jesiennej pokonała Beskid.

BTS Rekord II Bielsko-Biała — KP Beskid Skoczów

Bielskie Towarzystwo Sportowe Rekord założone zostało w 1994 roku. Barwy Rekordu to kolory biało-zielone. Rezerwy III-cio ligowego Rekordu są beniaminkiem ligi okręgowej. W obecnym sezonie podopieczni Szymona Niemczyka plasują się na 6 miejscu. Gospodarze niedzielnego meczu na swoim koncie zgromadzili do tej pory 35 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem rezerw Rekordu w lidze okręgowej jest Michał Czernek, który zdobył w tym sezonie 5 bramek. W poprzedniej kolejce gracze BTS Rekord II Bielsko-Biała podejmowali na własnym stadionie LKS Tempo Puńców. Mecz ten zakończył się wynikiem bezbramkowym.

W rundzie jesiennej skoczowianie 24 listopada podejmowali na Stadionie Miejskim „Beskid” w Skoczowie BTS Rekord II Bielsko-Biała. Lepsi okazali się przyjezdni, którzy za sprawą Artura Różyckiego, Mateusza Waliczka oraz Daniela Bieli zaaplikowali skoczowianom trzy bramki. Podopieczni Kamila Sornata odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, którego autorem był Marcin Jaworzyn i mecz finalnie zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 3:1.

Dla rezerw Rekordu niedzielny mecz będzie czwartym ligowym pojedynkiem w tym roku i czwartym, który gracze Szymona Niemczyka rozegrają na własnym obiekcie. W wcześniejszych spotkaniach zawodnicy z ulicy Startowej dwukrotnie wygrywali w stosunku 4:1(KS Bestwinka, LKS Kończyce Małe) oraz ostatnio zremisowali 0:0(LKS Tempo Puńców).

Będący na fali na własnym stadionie gospodarze niedzielnego spotkania z pewnością postawią opór podopiecznym Kamila Sornata. Skoczowianie na mecz udają się jednak z chęcią zmazania plamy z pierwszego spotkania. Czy to się graczom Beskidu uda? Tego dowiemy się w niedzielę około godziny 17:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz