Na naturalnym boisku w Łaziskach Górnych kończyli swój sparingowy cykl podopieczni Kamila Sornata. Skoczowianie pokonali reprezentanta IV ligi śląskiej grupy II drużynę KS Polonia Łaziska Górne 2:0(0:0). Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kamil Janik.

Beskid: Nalepa(80′ Jędryka), M. Padło(46′ Labzik), Ferfecki, Smagło(46′ Greń), Chrapek, Bezeg, Surawski(78′ Smagło), Gawlas(74′ Jaworski), Janik, Szczyrba(56′ Borkała), Jaworzyn.

Losy spotkania przesądziły się w końcowych minutach meczu. W 79 minucie Marcin Jaworzyn zagrał piłkę do Kamila Janika, który będąc na linii pola karnego przełożył sobie piłkę na prawą nogę i technicznym strzałem po długim rogu zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Duet Jaworzyn-Janik skuteczny był po raz drugi w 84 minucie. Do długiej piłki doszedł Marcin Jaworzyn. Napastnik Beskidu dograł piłkę do Kamila Janika, który z bliska z łatwością umieścił piłkę w siatce bramki Polonii.

Już za tydzień czeka nas inauguracja zmagań wiosennych w lidze okręgowej. Na start skoczowianie udadzą się do Łękawicy, gdzie mierzyć się będą z tamtejszym Orłem.