Najnowsze newsy
  1. Nowy Prezes wybrany
  2. Awans wywalczony;Stal 0:1 Beskid
  3. Zarząd na kadencję 2024/2027 wybrany!
  4. Hit na wyjeździe;Stal – Beskid
  5. Domowa wygrana;Beskid 2:0 Soła

W sezonie 2023/2024 drużyna A1 Junior występuje w II lidze wojewódzkiej A1 grupie południowej. Szkoleniowcem drużyny Beskidu jest Tomasz Wuwer.

Data Godzina Kolejka Gospodarz Wynik Gość
19-08-2023 17:30  1 Kolejka UKS Warszowice – : – TS Podbeskidzie
20-08-2023 12:00  1 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – LKS Pasjonat Dankowice
20-08-2023 12:00  1 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
20-08-2023 12:00  1 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – GKS Czarni Jaworze
20-08-2023 12:00  1 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
20-08-2023 12:00  1 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – KP Beskid Skoczów
20-08-2023 12:00  1 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – KS Kuźnia Ustroń
27-08-2023 10:00  2 Kolejka LKS Pasjonat Dankowice – : – KS Kuźnia Ustroń
27-08-2023 10:00  2 Kolejka KP Beskid Skoczów – : – TS Koszarawa Żywiec
27-08-2023 10:00  2 Kolejka TS Podbeskidzie – : – GLKS SferaNet Wilkowice
27-08-2023 10:00  2 Kolejka TS Stal-Śrubiarnia Żywiec – : – UKS Warszowice
27-08-2023 10:00  2 Kolejka GKS Czarni Jaworze – : – KS Góral 1956 Żywiec
27-08-2023 10:00  2 Kolejka KS GKS Jastrzębie S.A. – : – MKS Iskra Pszczyna
27-08-2023 10:00  2 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – CKS Piast Cieszyn
30-08-2023 17:30  3 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – LKS Pasjonat Dankowice
30-08-2023 17:30  3 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – LKS Strażak Dębowiec
30-08-2023 17:30  3 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
30-08-2023 17:30  3 Kolejka UKS Warszowice – : – GKS Czarni Jaworze
30-08-2023 17:30  3 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
30-08-2023 17:30  3 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – TS Podbeskidzie
30-08-2023 17:30  3 Kolejka KS Kuźnia Ustroń – : – KP Beskid Skoczów
02-09-2023 11:00  4 Kolejka GKS Czarni Jaworze – : – GLKS SferaNet Wilkowice
03-09-2023 10:00  4 Kolejka LKS Pasjonat Dankowice – : – KP Beskid Skoczów
03-09-2023 10:00  4 Kolejka TS Podbeskidzie – : – KS Kuźnia Ustroń
03-09-2023 10:00  4 Kolejka TS Stal-Śrubiarnia Żywiec – : – TS Koszarawa Żywiec
03-09-2023 10:00  4 Kolejka KS GKS Jastrzębie S.A. – : – UKS Warszowice
03-09-2023 10:00  4 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – KS Góral 1956 Żywiec
03-09-2023 10:00  4 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – MKS Iskra Pszczyna
10-09-2023 10:00  5 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – LKS Pasjonat Dankowice
10-09-2023 10:00  5 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – CKS Piast Cieszyn
10-09-2023 10:00  5 Kolejka UKS Warszowice – : – LKS Strażak Dębowiec
10-09-2023 10:00  5 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
10-09-2023 10:00  5 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – GKS Czarni Jaworze
10-09-2023 10:00  5 Kolejka KS Kuźnia Ustroń – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
10-09-2023 10:00  5 Kolejka KP Beskid Skoczów – : – TS Podbeskidzie
16-09-2023 11:00  6 Kolejka GKS Czarni Jaworze – : – KS Kuźnia Ustroń
17-09-2023 10:00  6 Kolejka LKS Pasjonat Dankowice – : – TS Podbeskidzie
17-09-2023 10:00  6 Kolejka TS Stal-Śrubiarnia Żywiec – : – KP Beskid Skoczów
17-09-2023 10:00  6 Kolejka KS GKS Jastrzębie S.A. – : – TS Koszarawa Żywiec
17-09-2023 10:00  6 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – GLKS SferaNet Wilkowice
17-09-2023 10:00  6 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – UKS Warszowice
17-09-2023 10:00  6 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – KS Góral 1956 Żywiec
24-09-2023 10:00  7 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – LKS Pasjonat Dankowice
24-09-2023 10:00  7 Kolejka UKS Warszowice – : – MKS Iskra Pszczyna
24-09-2023 10:00  7 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – CKS Piast Cieszyn
24-09-2023 10:00  7 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – LKS Strażak Dębowiec
24-09-2023 10:00  7 Kolejka KS Kuźnia Ustroń – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
24-09-2023 10:00  7 Kolejka KP Beskid Skoczów – : – GKS Czarni Jaworze
24-09-2023 10:00  7 Kolejka TS Podbeskidzie – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
30-09-2023 11:00  8 Kolejka GKS Czarni Jaworze – : – TS Podbeskidzie
01-10-2023 10:00  8 Kolejka LKS Pasjonat Dankowice – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
01-10-2023 10:00  8 Kolejka KS GKS Jastrzębie S.A. – : – KP Beskid Skoczów
01-10-2023 10:00  8 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – KS Kuźnia Ustroń
01-10-2023 10:00  8 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – TS Koszarawa Żywiec
01-10-2023 10:00  8 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – GLKS SferaNet Wilkowice
01-10-2023 10:00  8 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – UKS Warszowice
08-10-2023 10:00  9 Kolejka UKS Warszowice – : – LKS Pasjonat Dankowice
08-10-2023 10:00  9 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – KS Góral 1956 Żywiec
08-10-2023 10:00  9 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – MKS Iskra Pszczyna
08-10-2023 10:00  9 Kolejka KS Kuźnia Ustroń – : – CKS Piast Cieszyn
08-10-2023 10:00  9 Kolejka KP Beskid Skoczów – : – LKS Strażak Dębowiec
08-10-2023 10:00  9 Kolejka TS Podbeskidzie – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
08-10-2023 10:00  9 Kolejka TS Stal-Śrubiarnia Żywiec – : – GKS Czarni Jaworze
15-10-2023 10:00  10 Kolejka LKS Pasjonat Dankowice – : – GKS Czarni Jaworze
15-10-2023 10:00  10 Kolejka KS GKS Jastrzębie S.A. – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
15-10-2023 10:00  10 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – TS Podbeskidzie
15-10-2023 10:00  10 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – KP Beskid Skoczów
15-10-2023 10:00  10 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – KS Kuźnia Ustroń
15-10-2023 10:00  10 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – TS Koszarawa Żywiec
15-10-2023 10:00  10 Kolejka UKS Warszowice – : – GLKS SferaNet Wilkowice
21-10-2023 11:00  11 Kolejka GKS Czarni Jaworze – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
22-10-2023 10:00  11 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – LKS Pasjonat Dankowice
22-10-2023 10:00  11 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – UKS Warszowice
22-10-2023 10:00  11 Kolejka KS Kuźnia Ustroń – : – KS Góral 1956 Żywiec
22-10-2023 10:00  11 Kolejka KP Beskid Skoczów – : – MKS Iskra Pszczyna
22-10-2023 10:00  11 Kolejka TS Podbeskidzie – : – CKS Piast Cieszyn
22-10-2023 10:00  11 Kolejka TS Stal-Śrubiarnia Żywiec – : – LKS Strażak Dębowiec
29-10-2023 10:00  12 Kolejka LKS Pasjonat Dankowice – : – KS GKS Jastrzębie S.A.
29-10-2023 10:00  12 Kolejka LKS Strażak Dębowiec – : – GKS Czarni Jaworze
29-10-2023 10:00  12 Kolejka CKS Piast Cieszyn – : – TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
29-10-2023 10:00  12 Kolejka MKS Iskra Pszczyna – : – TS Podbeskidzie
29-10-2023 10:00  12 Kolejka KS Góral 1956 Żywiec – : – KP Beskid Skoczów
29-10-2023 10:00  12 Kolejka UKS Warszowice – : – KS Kuźnia Ustroń
29-10-2023 10:00  12 Kolejka GLKS SferaNet Wilkowice – : – TS Koszarawa Żywiec
04-11-2023 10:00  13 Kolejka GKS Czarni Jaworze – : – CKS Piast Cieszyn
05-11-2023 10:00  13 Kolejka TS Koszarawa Żywiec – : – LKS Pasjonat Dankowice
05-11-2023 10:00  13 Kolejka KS Kuźnia Ustroń – : – GLKS SferaNet Wilkowice
05-11-2023 10:00  13 Kolejka KP Beskid Skoczów – : – UKS Warszowice
05-11-2023 10:00  13 Kolejka TS Podbeskidzie – : – KS Góral 1956 Żywiec
05-11-2023 10:00  13 Kolejka TS Stal-Śrubiarnia Żywiec – : – MKS Iskra Pszczyna
05-11-2023 10:00  13 Kolejka KS GKS Jastrzębie S.A. – : – LKS Strażak Dębowiec