Najnowsze newsy
  1. Ligowy start;Smrek – Beskid
  2. Krystian Dudajek dołącza do Beskidu!
  3. Adrian Sikora zawodnikiem Beskidu!
  4. Z Pogórzem z Pucharze
  5. Szukamy współpracowników do naszego zespołu!
RankZawodnikKlubBramki
1Szymoński GrzegorzGóral Żywiec17
2Koczur KrzysztofLKS Błyskawica Drogomyśl11
3Jaworzyn MarcinKP Beskid II Skoczów11
4Krzempek DanielLKS Błyskawica Drogomyśl6
5Balcarek FilipLKS Soła Rajcza6
6Stasiak TomaszLKS Tempo Puńców6
7Szuster MateuszLKS Tempo Puńców6
8Szczęsny DamianKP Beskid Skoczów6
9Szczyrba MichałKP Beskid Skoczów6
10Chrapek DorianWSS Wisła5
11Łącki MaciejGóral Żywiec5
12Motyka PiotrGKS Podhalanka Milówka5
13Jakubiec BartłomiejTS Koszarawa Żywiec5
14Franusik TomaszLKS Soła Rajcza5
15Janik KrzysztofTS Koszarawa Żywiec5
16Bawoł BłażejLKS Błyskawica Drogomyśl5
17Figura MaciejLKS Soła Rajcza5
18Salachna DamianLKS Soła Rajcza4
19Garncarczyk MichałTS Koszarawa Żywiec4
20Kitka ArturGKS Podhalanka Milówka4
21Płoszaj SzymonWSS Wisła4
22Szołtys BartoszLKS Błyskawica Drogomyśl4
23Tobiasz MichałLKS Tempo Puńców3
24Dziadek Dariusz-3
25Grygny Jarosław-3
26Stawicki DamianLKS Błyskawica Drogomyśl3
27Bąk FilipTS Koszarawa Żywiec3
28Pieterwas JakubGóral Żywiec3
29Tracz RadosławGKS Podhalanka Milówka3
30Balcarek MateuszGKS Podhalanka Milówka2
31Knapek Jakub-2
32Urbaś Jakub-2
33Lach DanielLKS Soła Rajcza2
34Szyper TomaszCKS Piast Cieszyn2
35Szymik GrzegorzTS Koszarawa Żywiec2
36Pilch TymoteuszWSS Wisła2
37Wojtyła MaciejGKS Podhalanka Milówka2
38Saltarius MariuszLKS Błyskawica Drogomyśl2
39Stankiewicz MateuszTS Koszarawa Żywiec2
40Małyjurek WojciechWSS Wisła2
41Bawoł MateuszLKS Błyskawica Drogomyśl2
42Halama ŁukaszLKS Błyskawica Drogomyśl2
43Janik Tomasz-2
44Węglorz Jakub-1
45Semik Patryk-1
46Kantyka JakubTS Koszarawa Żywiec1
47Juroszek SebastianLKS Pogórze1
48Szlajss ArkadiuszLKS Tempo Puńców1
49Nejfeld Hugo-1
50Rucki MaciejLKS Tempo Puńców1
51Hutyra MaciejGKS Podhalanka Milówka1
52Olszar TomaszLKS Tempo Puńców1
53Jurasz PrzemysławTS Koszarawa Żywiec1
54Mazurek DawidWSS Wisła1
55Lech DawidLKS Błyskawica Drogomyśl1
56Palecek ZbynekLKS Tempo Puńców1
57Woźniczka SzymonWSS Wisła1
58Pułka MaciejGóral Żywiec1
59Widzyk KrzysztofTS Koszarawa Żywiec1
60Babicki KamilTS Koszarawa Żywiec1
61Śleziak SzymonGKS Podhalanka Milówka1
62Gilek PawełGKS Podhalanka Milówka1
63Biegun MateuszGóral Żywiec1
64Pytel MateuszGKS Podhalanka Milówka1
65Lach MarcinLKS Soła Rajcza1
66Boś GabrielWSS Wisła1
67Kuś MichałGKS Podhalanka Milówka1
68Franusik MikołajLKS Soła Rajcza1
69Chrapek Konrad-1
70Borkała AdrianKP Beskid Skoczów1
71Surawski KrzysztofKP Beskid Skoczów1
72Gredka KacperKP Beskid II Skoczów1
73Jaworski DawidKP Beskid Skoczów1
74Janik KamilKP Beskid II Skoczów1
75Tyrna Patryk-1