Najnowsze newsy
  1. W rywalizacji od marca
  2. Plan sparingowy Beskidu!
  3. Puchar zdobyty przez trampkarzy!
  4. Juniorzy w pucharem Prezesa Podokręgu
  5. Puchar bez gry!
RankZawodnikKlubBramki
1Jeleń IreneuszCKS Piast Cieszyn18
2Legierski JakubLKS Tempo Puńców17
3Szczyrba MichałKP Beskid Skoczów16
4Bawoł BłażejLKS Błyskawica Drogomyśl14
5Franusik MikołajLKS Soła Rajcza14
6Koczur KrzysztofLKS Błyskawica Drogomyśl12
7Szyper TomaszCKS Piast Cieszyn11
8Jeleń JakubCKS Piast Cieszyn10
9Szwarc AdrianLKS Metal Skałka Żabnica9
10Duraj GabrielLKS Bory Pietrzykowice9
11Motyka PiotrLKS Podhalanka Milówka8
12Stasiak TomaszLKS Tempo Puńców7
13Płoszaj SzymonWSS Wisła7
14Janik MateuszGKS Radziechowy-Wieprz7
15Strach KrystianLKS Pogórze7
16Lach KajetanLKS Leśna7
17Szczęsny DamianKP Beskid Skoczów7
18Śleziak SzymonLKS Podhalanka Milówka6
19Grygny Jarosław-6
20Węglorz JakubCKS Piast Cieszyn6
21Juroszek SebastianLKS Pogórze6
22Mrózek RemigiuszGKS Radziechowy-Wieprz6
23Grześ MichałKP Beskid Skoczów6
24Pasko PawełLKS Wisła Strumień5
25Szołtys BartoszLKS Błyskawica Drogomyśl5
26Pastuszak PiotrKKS Spójnia Zebrzydowice5
27Motyka MichałLKS Bory Pietrzykowice5
28Sękowski PawełKKS Spójnia Zebrzydowice5
29Jaworzyn MarcinKP Beskid Skoczów5
30Jasiński MarcinLKS Błyskawica Drogomyśl4
31Szlajss ArkadiuszLKS Tempo Puńców4
32Błachut DominikLKS Metal Skałka Żabnica4
33Okraska DawidLKS Tempo Puńców4
34Wojtków BartoszLKS Wisła Strumień4
35Urbańczyk MarcinLKS Wisła Strumień4
36Lach MarcinLKS Soła Rajcza4
37Paluch SzymonKKS Spójnia Zebrzydowice4
38Tomiczek DamianGKS Radziechowy-Wieprz4
39Krucek JakubKP Beskid Skoczów4
40Szatanik JakubLKS Soła Rajcza4
41Buszka BartoszWSS Wisła4
42Balcarek FilipLKS Soła Rajcza4
43Dziadek Dariusz-4
44Niemczyk GrzegorzCKS Piast Cieszyn3
45Rucki MaciejLKS Tempo Puńców3
46Gustyński MarcinLKS Bory Pietrzykowice3
47Mazurek DawidWSS Wisła3
48Miły ArturLKS Wisła Strumień3
49Kłyszyński PatrykGKS Radziechowy-Wieprz3
50Widuch RadosławLKS Leśna3
51Gilek PawełLKS Podhalanka Milówka3
52Zuziak MarekGKS Radziechowy-Wieprz3
53Byrtek MarcinGKS Radziechowy-Wieprz3
54Chowaniec DariuszLKS Metal Skałka Żabnica3
55Nowak SebastianKKS Spójnia Zebrzydowice3
56Marciniak MarcinLKS Leśna3
57Skóraś KrzysztofKKS Spójnia Zebrzydowice3
58Sanetra DamianGKS Radziechowy-Wieprz3
59Kalfas MateuszLKS Podhalanka Milówka3
60Wysiński MarcinLKS 99 Pruchna3
61Siekierka AndrzejLKS Błyskawica Drogomyśl3
62Kołek WojciechLKS Pogórze3
63Adamek RafałLKS Tempo Puńców3
64Tomala MateuszWSS Wisła3
65Lach DanielLKS Soła Rajcza3
66Motyka RobertLKS Bory Pietrzykowice2
67Dudka MarcinGKS Radziechowy-Wieprz2
68Sadowski SebastianTS Koszarawa Żywiec2
69Gąsiorek KacperLKS Soła Rajcza2
70Saltarius MariuszLKS Błyskawica Drogomyśl2
71Jurasz PrzemysławTS Koszarawa Żywiec2
72Czakon MichałLKS Pogórze2
73Szymik GrzegorzTS Koszarawa Żywiec2
74Sroka MateuszLKS Leśna2
75Walkiewicz KrzysztofTS Koszarawa Żywiec2
76Talik MichałTS Koszarawa Żywiec2
77Duraj AdrianLKS Bory Pietrzykowice2
78Pilch TymoteuszWSS Wisła2
79Halama ŁukaszLKS Błyskawica Drogomyśl2
80Tobiasz MichałLKS Tempo Puńców2
81Stankiewicz MateuszTS Koszarawa Żywiec2
82Chrapek DorianWSS Wisła2
83Woźniczka SzymonWSS Wisła2
84Bawoł MateuszLKS Błyskawica Drogomyśl2
85Dobija AdrianLKS Bory Pietrzykowice2
86Balcarek MateuszLKS Soła Rajcza2
87Juraszek TomaszKP Beskid Skoczów2
88Borkała AdrianKP Beskid Skoczów2
89Górniak MichałCKS Piast Cieszyn1
90Midor SebastianLKS Bory Pietrzykowice1
91Rucki MateuszLKS Pogórze1
92Pszczółka MichałLKS Tempo Puńców1
93Chmiel Szymon-1
94Szuster MateuszLKS Tempo Puńców1
95Niebisz MarcinLKS Wisła Strumień1
96Olszar TomaszLKS Tempo Puńców1
97Karpeta ArturGKS Radziechowy-Wieprz1
98Kosiec MarcinGKS Radziechowy-Wieprz1
99Tatara SewerynWSS Wisła1
100Cielepak DanielLKS Pogórze1
101Mozol KordianTS Metal Węgierska Górka1
102Kałuża KrzysztofLKS Pogórze1
103Kurek KacperGKS Radziechowy-Wieprz1
104Pindel MikołajLKS Bory Pietrzykowice1
105Byrtek AndrzejGKS Radziechowy-Wieprz1
106Kowalczyk SzymonLKS Leśna1
107Gawron PiotrTS Metal Węgierska Górka1
108Howaniec AdamTS Metal Węgierska Górka1
109Kacprzak Szymon-1
110Cieślar AlanWSS Wisła1
111Bobrowicz AdrianLKS Wisła Strumień1
112Biegun ŁukaszLKS Leśna1
113Danel KrystianLKS Pogórze1
114Brachaczek ArkadiuszKKS Spójnia Zebrzydowice1
115Mitręga BartoszWSS Wisła1
116Brachaczek Kacper-1
117Piwko MarekCKS Piast Cieszyn1
118Fatalski PatrykCKS Piast Cieszyn1
119Seremak PawełCKS Piast Cieszyn1
120Trałka KonradTS Metal Węgierska Górka1
121Drewniak Wojciech-1
122Michalski Konrad-1
123Widzyk KrzysztofTS Koszarawa Żywiec1
124Bujok Daniel-1
125Kozieł DawidLKS Metal Skałka Żabnica1
126Zelek KrystianLKS Metal Skałka Żabnica1
127Góraczewski ŁukaszLKS Błyskawica Drogomyśl1
128Sikora KamilCKS Piast Cieszyn1
129Wałga FilipCKS Piast Cieszyn1
130Pępek JakubLKS Bory Pietrzykowice1
131Waleńczyk MarcinLKS Wisła Strumień1
132Wróbel ArturLKS Leśna1
133Waleczek SławomirLKS Wisła Strumień1
134Piecha RafałTS Koszarawa Żywiec1
135Sołtysek RobertTS Metal Węgierska Górka1
136Padło Michał-1
137Janik KamilKP Beskid Skoczów1
138Dudela SzymonKP Beskid Skoczów1
139Jaworski DawidKP Beskid Skoczów1
140Loska DominikLKS Błyskawica Drogomyśl1