Najnowsze newsy
  1. Podsumowanie tygodnia 8-14 czerwiec 2021
  2. D1: Pozytywny koniec
  3. A1: Wyjazdowe zwycięstwo
  4. Przełamanie Błyskawicy;Beskid 1:5 Błyskawica
  5. Przełamać serię;Beskid – Błyskawica

W sezonie 2020/2021 podobnie jak w poprzednich sezonach w kategorii młodzik występować będą dwie drużyny Beskidu. Pierwsza, której trenerem jest Marcin Michalik występuje w III lidze wojewódzkiej D1 młodzik. Druga drużyna występuje o szczebel niżej, czyli w IV lidze wojewódzkiej a jej szkoleniowcem jest Kamil Kotrys.

Terminarz pierwszej drużyny wiosna:

  • 1 kolejka: CKS Piast Cieszyn 0:2 KP Beskid Skoczów 4 maj 2021r. godzina 17:30
  • 2 kolejka: KP Beskid Skoczów 3:1 KKS Spójnia Zebrzydowice 20 maj 2021r. godzina 17:30
  • 3 kolejka: UKS APN Góral Istebna 0:0 KP Beskid Skoczów 25 maj 2021r. godzina 17:30
  • 4 kolejka: UKS Cieszyn 0:4 KP Beskid Skoczów 24 kwiecień 2021r. godzina 9:00
  • 5 kolejka: KP Beskid Skoczów 9:0 LKS Wisła Strumień 1 maj 2021r. godzina 9:00
  • 6 kolejka: KP Beskid Skoczów 4:2 CKS Piast Cieszyn 8 maj 2021r. godzina 9:00
  • 7 kolejka: KKS Spójnia Zebrzydowice 0:5 KP Beskid Skoczów 16 maj 2021r. godzina 10:00
  • 8 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:2 UKS APN Góral Istebna 22 maj 2021r. godzina 9:00
  • 9 kolejka: KP Beskid Skoczów 5:1 UKS Cieszyn 29 maj 2021r. godzina 9:00
  • 10 kolejka: LKS Wisła Strumień 0″7 KP Beskid Skoczów 6 czerwiec 2021r. godzina 10:00

TABELA KOŃCOWA

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid Skoczów 10 26 41:6 4-1-0 (23:6) 4-1-0 (18:0)
2 UKS APN Góral Istebna 10 23 53:14 4-1-0 (26:2) 3-1-1 (27:12)
3 CKS Piast Cieszyn 10 21 50:12 4-0-1 (30:4) 3-0-2 (20:8)
4 KKS Spójnia Zebrzydowice 10 12 18:27 2-0-3 (11:16) 2-0-3 (7:11)
5 UKS Cieszyn 10 3 16:56 1-0-4 (9:21) 0-0-5 (7:35)
6 LKS Wisła Strumień 10 3 8:71 1-0-4 (7:31) 0-0-5 (1:40)

Terminarz pierwszej drużyny jesień:

  • 1 kolejka: KP Beskid Skoczów 6:0 UKS APN Góral Istebna(15.08.2020r. godzina 9:00)
  • 2 kolejka: UKS Cieszyn 1:4 KP Beskid Skoczów(18.08.2020r. godzina 17:00)
  • 3 kolejka: KP Beskid Skoczów 11:0 LKS Olza Pogwizdów(22.08.2020r. godzina 9:00)
  • 4 kolejka: RKS Cukrownik Chybie 1:7 KP Beskid Skoczów(30.08.2020r. godzina 10:00)
  • 5 kolejka: pauza
  • 6 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:1 CKS Piast Cieszyn(05.09.2020r. godzina 9:00)
  • 7 kolejka: KS Kuźnia Ustroń 4:0 KP Beskid Skoczów(20.09.2020r. godzina 9:00)
  • 8 kolejka: UKS APN Góral Istebna 3:0 KP Beskid Skoczów(15.09.2020r. godzina 16:30)
  • 9 kolejka: KP Beskid Skoczów 5:1 UKS Cieszyn(19.09.2020r. godzina 9:00)
  • 10 kolejka: LKS Olza Pogwizdów 1:7 KP Beskid Skoczów(27.09.2020r. godzina 11:00)
  • 11 kolejka: KP Beskid Skoczów 9:0 RKS Cukrownik Chybie(03.10.2020r. godzina 9:00)
  • 12 kolejka: pauza
  • 13 kolejka: CKS Piast Cieszyn 2:2 KP Beskid Skoczów(18.10.2020r. godzina 10:00)
  • 14 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:1 KS Kuźnia Ustroń(24.10.2020r. godzina 9:00)

TABELA KOŃCOWA

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 12 30 79:11 6-0-0 (36:4) 4-0-2 (43:7)
2 KP Beskid Skoczów 12 28 55:15 6-0-0 (35:3) 3-1-2 (20:12)
3 CKS Piast Cieszyn 12 24 53:14 4-2-0 (34:5) 3-1-2 (19:9)
4 UKS APN Góral Istebna 12 19 40:30 4-0-2 (22:11) 2-1-3 (18:19)
5 UKS Cieszyn 12 13 33:48 2-1-3 (20:20) 2-0-4 (13:28)
6 LKS Olza Pogwizdów 12 9 28:67 1-0-5 (11:27) 2-0-4 (17:40)
7 RKS Cukrownik Chybie 12 0 8:111 0-0-6 (6:62) 0-0-6 (2:49)

Młodzik I

Kadra Młodzik I na sezon 2020/2021

 

Stoją od lewej: Kierownik drużyny Jolanta Wojaczek, Bartosz Konopka, Jakub Bujok, Mateusz Cekiera, Grzegorz Sokół, Paweł Pustówka, Grzegorz Kubicjus, Piotr Skrzyp, trener drużyny Marcin Michalik.

Dolny rząd od lewej: Kacper Gruszczyk, Rafał Cywka, Jan Heller, Mateusz Kaczmarzyk, Szymon Płoskonka, Oliwier Bawoł.

Nieobecni na zdjęciu: Kamil Tymon, Jakub Nalepa, Piotr Nalepa, Filip Gesing

Terminarz drugiej drużyny wiosna:

  • 1 kolejka: MKP Brenna-Górki – KP Beskid II Skoczów 4 maj 2021r. godzina 17:30
  • 2 kolejka: LKS Pogórze – KP Beskid II Skoczów 29 kwiecień 2021r. godzina 17:00
  • 3 kolejka: KP Beskid II Skoczów 4:3 RKS Cukrownik Chybie 24 kwiecień 2021r. godzina 9:00
  • 4 kolejka: CKS Piast II Cieszyn – KP Beskid II Skoczów 2 maj 2021r. godzina 10:00
  • 5 kolejka: KP Beskid II Skoczów – LKS Tempo Puńców 8 maj 2021r. godzina 10:30
  • 6 kolejka: KP Beskid II Skoczów – MKP Brenna-Górki 15 maj 2021r. godzina 9:00
  • 7 kolejka: KP Beskid II Skoczów – LKS Pogórze 22 maj 2021r. godzina 10:30
  • 8 kolejka: RKS Cukrownik Chybie – KP Beskid II Skoczów 30 maj 2021r. godzina 10:00
  • 9 kolejka: KP II Beskid Skoczów – CKS Piast II Cieszyn 5 czerwiec 2021r. godzina 9:00
  • 10 kolejka: LKS Tempo Puńców – KP Beskid II Skoczów 13 czerwiec 2021r. godzina 10:00

Terminarz drugiej drużyny jesień:

  • 1 kolejka: LKS Wisła Strumień 8:0 KP Beskid II Skoczów(23.08.2020r. godzina 10:00)
  • 2 kolejka: KP Beskid II Skoczów 1:3 GKS Morcinek Kaczyce(29.08.2020r. godzina 9:00)
  • 3 kolejka: KKS Spójnia Zebrzydowice 12:0 KP Beskid II Skoczów(06.09.2020r. godzina 9:30)
  • 4 kolejka: CKS Piast II Cieszyn 0:1 KP Beskid II Skoczów(13.09.2020r. godzina 10:00)
  • 5 kolejka: KP Beskid II Skoczów 3:3 LKS Pogórze(19.09.2020r. godzina 11:00)
  • 6 kolejka: KP Beskid II Skoczów 0:3 LKS Wisła Strumień(26.09.2020r. godzina 9:00)
  • 7 kolejka: GKS Morcinek Kaczyce 0:14 KP Beskid II Skoczów(04.10.2020r. godzina 10:00)
  • 8 kolejka: KP Beskid II Skoczów 1:0 KKS Spójnia Zebrzydowice(10.10.2020r. godzina 9:00)
  • 9 kolejka: KP Beskid II Skoczów 5:3 CKS Piast II Cieszyn(17.10.2020r. godzina 9:00)
  • 10 kolejka: LKS Pogórze 12:3 KP Beskid II Skoczów(25.10.2020r. godzina 15:00)

Kadra Młodzik II na sezon 2020/2021

Górny rząd od lewej: Wojaczek Jolanta – kierownik, Traczyński Dawid, Stefaniak Eryk, Radecki Mikołaj, Skupień Michał, Petryk Natan, Dobucki Ksawery, Kotrys Kamil – trener
Dolny rząd od lewej: Kurto Dominik, Krzemiński Szymon, Kozina Jakub, Macura Miłosz, Zubik Tomasz, Koenig Łukasz, Owsiński Sebastian.