Najnowsze newsy
  1. Plan przygotowań Beskidu
  2. Gonili i dogonili;Beskid 2:2 Podhalanka
  3. The last dance;Beskid – Podhalanka
  4. Skrót meczu z LKS Leśna
  5. Skromna, ale wygrana;Beskid 1:0 Leśna

W sezonie 2021/2022 podobnie jak w poprzednich sezonach w kategorii młodzik występować będą dwie drużyny Beskidu. Pierwsza, której trenerem jest Marcin Michalik występuje w III lidze wojewódzkiej D1 młodzik. Druga drużyna występuje o szczebel niżej, czyli w IV lidze wojewódzkiej a jej szkoleniowcem jest Kamil Kotrys.

Wiosna 2022

III liga wojewódzka D1 Młodzik

Data Godzina Rodzaj rozgrywek Drużyna I Wynik Drużyna II
09-04-2022 09:00 Ligowy – 1 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

CKS Piast Cieszyn
16-04-2022 11:00 Ligowy – 2 Kolejka LKS Olza Pogwizdów

– : –

KP Beskid Skoczów
23-04-2022 09:00 Ligowy – 3 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

UKS Cieszyn
30-04-2022 11:00 Ligowy – 4 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

LKS Wisła Strumień
08-05-2022 10:00 Ligowy – 5 Kolejka UKS APN Góral Istebna

– : –

KP Beskid Skoczów
15-05-2022 10:00 Ligowy – 6 Kolejka CKS Piast Cieszyn

– : –

KP Beskid Skoczów
21-05-2022 09:00 Ligowy – 7 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

LKS Olza Pogwizdów
28-05-2022 10:00 Ligowy – 8 Kolejka UKS Cieszyn

– : –

KP Beskid Skoczów
05-06-2022 10:00 Ligowy – 9 Kolejka LKS Wisła Strumień

– : –

KP Beskid Skoczów
11-06-2022 09:00 Ligowy – 10 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

UKS APN Góral Istebna

IV liga wojewódzka D1 Młodzik

Data Godzina Rodzaj rozgrywek Drużyna I Wynik Drużyna II
19-04-2022 16:30 Ligowy – 1 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

RKS Cukrownik Chybie
24-04-2022 10:00 Ligowy – 2 Kolejka LKS Tempo Puńców

– : –

KP Beskid Skoczów
30-04-2022 09:00 Ligowy – 3 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

CKS Piast Cieszyn
07-05-2022 09:00 Ligowy – 4 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

GKS Kaczyce
15-05-2022 15:00 Ligowy – 5 Kolejka LKS Pogórze

– : –

KP Beskid Skoczów
22-05-2022 10:30 Ligowy – 6 Kolejka RKS Cukrownik Chybie

– : –

KP Beskid Skoczów
28-05-2022 09:00 Ligowy – 7 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

LKS Tempo Puńców
05-06-2022 10:00 Ligowy – 8 Kolejka CKS Piast Cieszyn

– : –

KP Beskid Skoczów
12-06-2022 10:00 Ligowy – 9 Kolejka GKS Kaczyce

– : –

KP Beskid Skoczów
18-06-2022 09:00 Ligowy – 10 Kolejka KP Beskid Skoczów

– : –

LKS Pogórze

Jesień 2021

III liga wojewódzka D1 Młodzik

Data Godzina Rodzaj rozgrywek Drużyna I Wynik Drużyna II
22-08-2021 10:00 Ligowy – 1 Kolejka RKS Cukrownik Chybie

0:5

KP Beskid Skoczów
05-09-2021 13:00 Ligowy – 3 Kolejka CKS Piast Cieszyn

2:3

KP Beskid Skoczów
09-09-2021 17:45 Ligowy – 2 Kolejka KP Beskid Skoczów

3:0

UKS Cieszyn
11-09-2021 09:00 Ligowy – 4 Kolejka KP Beskid Skoczów

1:2

KS Kuźnia Ustroń
19-09-2021 10:00 Ligowy – 5 Kolejka APN Góral Istebna

1:1

KP Beskid Skoczów
25-09-2021 09:00 Ligowy – 6 Kolejka KP Beskid Skoczów

3:0

RKS Cukrownik Chybie
02-10-2021 10:00 Ligowy – 7 Kolejka UKS Cieszyn

2:3

KP Beskid Skoczów
09-10-2021 09:00 Ligowy – 8 Kolejka KP Beskid Skoczów

1:1

CKS Piast Cieszyn
16-10-2021 12:00 Ligowy – 9 Kolejka KS Kuźnia Ustroń

5:0

KP Beskid Skoczów
23-10-2021 09:00 Ligowy – 10 Kolejka KP Beskid Skoczów

1:2

APN Góral Istebna
Pozycja Drużyna Meczy Zwycięstw Remisów Porażek Zdobytych goli Straconych goli Bilans goli Punktów
1  KS Kuźnia Ustroń 10 9 0 1 35 5 30 27
2  APN Góral Istebna 10 5 3 2 34 16 18 18
3  KP Beskid Skoczów 10 5 2 3 21 15 6 17
4  CKS Piast Cieszyn 10 5 2 3 25 18 7 17
5  UKS Cieszyn 10 2 1 7 23 24 -1 7
6  RKS Cukrownik Chybie 10 0 0 10 4 64 -60 0

IV liga wojewódzka D1 Młodzik

Data Godzina Rodzaj rozgrywek Drużyna I Wynik Drużyna II
21-08-2021 09:00 Ligowy – 1 Kolejka KP Beskid II Skoczów

2:0

LKS Wisła Strumień
29-08-2021 10:00 Ligowy – 2 Kolejka CKS Piast II Cieszyn

1:2

KP Beskid II Skoczów
04-09-2021 09:00 Ligowy – 3 Kolejka KP Beskid II Skoczów

1:7

LKS Olza Pogwizdów
16-09-2021 17:30 Ligowy – 4 Kolejka LKS Pogórze

5:1

KP Beskid II Skoczów
18-09-2021 09:00 Ligowy – 5 Kolejka KP Beskid II Skoczów

1:4

MKP Brenna – Górki
26-09-2021 10:00 Ligowy – 6 Kolejka LKS Wisła Strumień

6:1

KP Beskid II Skoczów
02-10-2021 09:00 Ligowy – 7 Kolejka KP Beskid II Skoczów

0:5

CKS Piast II Cieszyn
09-10-2021 13:30 Ligowy – 8 Kolejka LKS Olza Pogwizdów

5:3

KP Beskid II Skoczów
16-10-2021 09:00 Ligowy – 9 Kolejka KP Beskid II Skoczów

4:4

LKS Pogórze
24-10-2021 09:00 Ligowy – 10 Kolejka MKP Brenna – Górki

1:3

KP Beskid II Skoczów
Pozycja Drużyna Meczy Zwycięstw Remisów Porażek Zdobytych goli Straconych goli Bilans goli Punktów
1  LKS Wisła Strumień 10 7 0 3 41 18 23 21
2  LKS Olza Pogwizdów 10 5 1 4 32 25 7 16
3  LKS Pogórze 10 5 1 4 35 25 10 16
4  CKS Piast II Cieszyn 10 5 1 4 19 24 -5 16
5  KP Beskid II Skoczów 10 3 1 6 18 38 -20 10
6  MKP Brenna – Górki 10 3 0 7 19 34 -15 9