W sobotę na hali w Strumieniu odbywał się turniej juniorów o Puchar Prezesa Podokręgu, w którym udział brali podopieczni Patryka Pindla. Skoczowianie w turnieju zajęli 3 miejsce wygrywając mecz o podium z Cukrownikiem Chybie 4:0.

W pierwszym meczu grupowym skoczowianie mierzyli się z drużyną Wisły Strumień. Mecz ten zakończył się zwycięstwem skoczowian 1:0. Po tym spotkaniu gracze Patryka Pindla za rywala mięli przeciwnika z ligi. Niestety dla skoczowian wynik meczu z TS Piastem Cieszyn nie był tak pomyślny jak miało to miejsce w ligowej batalii(1:3 dla Beskidu), ponieważ gracze Beskidu przegrali 0:3. W meczu o wyjście z grupy Beskid mierzył się z drużyną UKS APN Góral Istebna, którą pokonał 2:0 co zaowocowało wyjściem grupy z 2 miejsca.

Grupa A

1. TS Piast Cieszyn – 7 pkt

2. KP Beskid Skoczów – 6 pkt

3. UKS APN Góral Istebna – 4 pkt

4. LKS Wisła Strumień -1 pkt

W meczu półfinałowym gracze Beskidu mierzyli się z kolejnym ligowym rywalem. Regulaminowy czas meczu Beskidu z Kuźnią Ustroń zakończył się wynikiem 0:0, więc o tym która z drużyn wystąpi w finale, decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Ustronia, którzy dwukrotnie pokonywali bramkarz Beskidu nie tracąc ani jednej bramki.

Mecz ostatnim meczu turnieju skoczowianie mierzyli się z RKS Cukrownik Chybie. Skoczowianie pewnie pokonali kolejnego ligowego rywala 4:0 i zakończyli zmagania o Puchar Prezesa Podokręgu na 3 pozycji.

Beskid: Jędryka, Woźniczka, Chmiel, Czyż, Czaja, Padło, Piszczek, Błahut, Greń, Oleksy

Po turnieju trener Patryk Pindel powiedział: TURNIEJ STAŁ NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE. CIESZYMY SIĘ Z 3 MIEJSCA, LECZ POZOSTAJE LEKKI NIEDOSYT BO CELOWALIŚMY WYŻEJ. DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM ORAZ ZARZĄDOWI ZA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W TURNIEJU.