Najnowsze newsy
  1. Porażka po karnych;Tempo 4:4 Beskid
  2. Juniorów cztery trafienia, punkty jednak Pasjonat zbiera
  3. Trening strzelecki;Muńcuł 2:13 Beskid
  4. Juniorów punkty przewidywalne
  5. Wyjazdowa porażka;Podhalanka 2:0 Beskid
[rev_slider_vc alias=”homepage”]

TABELA

PosKlubMWRPBr+Br-BilansPkt
1.KP Beskid Skoczów14102249123732
2.GKS Radziechowy-Wieprz1393136181830
3.LKS Tempo Puńców119205044629
4.GKS Podhalanka Milówka1281337172025
5.UKS APN Góral Istebna117132316722
6.CKS Piast Cieszyn125252324-117
7.LKS Bory Pietrzykowice1244427151216
Zobacz całą

INFORMACJE