Najnowsze newsy
  1. Podtrzymać dyspozycję; Beskid – Radziechowy
  2. Derbowe punkty;CKS 1:2 Beskid
  3. Wyjazd nad Olzę;CKS – Beskid
  4. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
  5. Gdyby była skuteczność; Beskid 1:1 Błyskawica

Terminarz

25 maja 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
30 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
1 czerwca 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
8 czerwca 2024
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
15 czerwca 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
23 czerwca 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów

Wyniki

18 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
11 maja 2024
LKS Goleszów
loss
2 / 5
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
4 maja 2024
LKS Goleszów
loss
3 / 5
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
1 maja 2024
LKS Goleszów
draw
1 / 1
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
27 kwietnia 2024
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Goleszów
20 kwietnia 2024
LKS Goleszów
loss
0 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
13 kwietnia 2024
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Goleszów
6 kwietnia 2024
LKS Goleszów
loss
1 / 2
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
30 marca 2024
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Goleszów
11 listopada 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 9
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
4 listopada 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Goleszów
28 października 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
21 października 2023
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 3
loss
LKS Goleszów
14 października 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
7 października 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Goleszów
30 września 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
24 września 2023
LKS Soła Rajcza
draw
2 / 2
draw
LKS Goleszów
16 września 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
9 września 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Goleszów
2 września 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
26 sierpnia 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
10 / 1
loss
LKS Goleszów
19 sierpnia 2023
LKS Goleszów
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
15 sierpnia 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Goleszów
12 sierpnia 2023
LKS Goleszów
loss
3 / 5
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
30 lipca 2022
LKS Goleszów
loss
0 / 7
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
14 listopada 2020
LKS Goleszów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
11 listopada 2020
LKS Wisła Strumień
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
7 listopada 2020
LKS Goleszów
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
31 października 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 2
loss
LKS Goleszów
24 października 2020
LKS Goleszów
loss
2 / 4
zwycięstwo
RKS Cukrownik Chybie
17 października 2020
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Goleszów
10 października 2020
LKS Goleszów
loss
1 / 8
zwycięstwo
WSS Wisła
3 października 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Goleszów
26 września 2020
LKS Goleszów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
19 września 2020
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Goleszów
12 września 2020
LKS Goleszów
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
6 września 2020
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Goleszów
29 sierpnia 2020
LKS Goleszów
loss
2 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
22 sierpnia 2020
RKS Cukrownik Chybie
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Goleszów
15 sierpnia 2020
LKS Goleszów
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
9 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Goleszów
1 sierpnia 2020
LKS Goleszów
loss
2 / 4
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
26 lipca 2020
LKS Pogórze
draw
1 / 1
draw
LKS Goleszów
19 lipca 2020
LKS Błękitni Pierściec
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
16 czerwca 2019
LKS Goleszów
draw
4 / 4
draw
LKS Strażak Pielgrzymowice
15 czerwca 2019
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Strażak Pielgrzymowice
9 czerwca 2019
LKS Orzeł Zabłocie
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
9 czerwca 2019
LKS Orzeł Zabłocie
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
1 czerwca 2019
LKS Goleszów
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Olza Pogwizdów
1 czerwca 2019
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Olza Pogwizdów
26 maja 2019
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
26 maja 2019
LKS Victoria Hażlach
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
18 maja 2019
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
18 maja 2019
LKS Goleszów
draw
4 / 4
draw
LKS Wisła Strumień
11 maja 2019
LKS Strażak Dębowiec
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
11 maja 2019
LKS Strażak Dębowiec
loss
0 / 5
zwycięstwo
LKS Goleszów
4 maja 2019
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
4 maja 2019
LKS Goleszów
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
1 maja 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
1 maja 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Goleszów
28 kwietnia 2019
LKS Goleszów
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Pogórze
27 kwietnia 2019
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Pogórze
20 kwietnia 2019
LKS Zryw Bąków
loss
1 / 6
zwycięstwo
LKS Goleszów
13 kwietnia 2019
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Goleszów
6 kwietnia 2019
LKS Goleszów
zwycięstwo
4 / 3
loss
UKS APN Góral Istebna
30 marca 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
draw
1 / 1
draw
LKS Goleszów
28 października 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Goleszów
20 października 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
13 / 1
loss
LKS Orzeł Zabłocie
14 października 2018
LKS Olza Pogwizdów
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
6 października 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Victoria Hażlach
29 września 2018
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
8 / 1
loss
LKS Goleszów
22 września 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Strażak Dębowiec
16 września 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Goleszów
8 września 2018
LKS Goleszów
loss
1 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
2 września 2018
LKS Pogórze
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Goleszów
25 sierpnia 2018
LKS Goleszów
draw
2 / 2
draw
LKS Zryw Bąków
18 sierpnia 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
15 sierpnia 2018
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
5 / 4
loss
LKS Goleszów
11 sierpnia 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
17 czerwca 2018
LKS Kończyce Małe
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
9 czerwca 2018
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Orzeł Zabłocie
3 czerwca 2018
LKS Olza Pogwizdów
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
31 maja 2018
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
26 maja 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Goleszów
19 maja 2018
LKS Goleszów
draw
2 / 2
draw
KP Beskid II Skoczów
13 maja 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
5 / 3
loss
LKS Goleszów
5 maja 2018
LKS Goleszów
draw
2 / 2
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
3 maja 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
draw
4 / 4
draw
LKS Goleszów
28 kwietnia 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
8 / 0
loss
GKS Morcinek Kaczyce
22 kwietnia 2018
LKS Ochaby 96
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
15 kwietnia 2018
LKS Goleszów
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Strażak Dębowiec
8 kwietnia 2018
LKS Zryw Bąków
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
28 października 2017
LKS Goleszów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe
22 października 2017
LKS Orzeł Zabłocie
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
14 października 2017
LKS Goleszów
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
12 października 2017
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Goleszów
7 października 2017
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Goleszów
30 września 2017
LKS Goleszów
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
19 września 2017
LKS Strażak Dębowiec
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Goleszów
16 września 2017
LKS Goleszów
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
9 września 2017
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
3 / 4
zwycięstwo
LKS Goleszów
3 września 2017
LKS Goleszów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
27 sierpnia 2017
GKS Morcinek Kaczyce
draw
2 / 2
draw
LKS Goleszów
20 sierpnia 2017
LKS Goleszów
zwycięstwo
11 / 2
loss
LKS Ochaby 96
6 sierpnia 2017
LKS Goleszów
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków