Najnowsze newsy
  1. W rywalizacji od marca
  2. Plan sparingowy Beskidu!
  3. Puchar zdobyty przez trampkarzy!
  4. Juniorzy w pucharem Prezesa Podokręgu
  5. Puchar bez gry!

Terminarz

27 lutego 2022
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
WSS Wisła

Wyniki

11 listopada 2021
LKS Pogórze
draw
3 / 3
draw
WSS Wisła
6 listopada 2021
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
30 października 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 0
loss
WSS Wisła
23 października 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
17 października 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
8 / 0
loss
WSS Wisła
9 października 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Metal Węgierska Górka
2 października 2021
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
18 września 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
8 / 1
loss
WSS Wisła
11 września 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
5 września 2021
LKS Soła Rajcza
draw
- VS -
draw
WSS Wisła
28 sierpnia 2021
WSS Wisła
draw
3 / 3
draw
LKS Podhalanka Milówka
25 sierpnia 2021
LKS Leśna
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
25 sierpnia 2021
WSS Wisła
loss
1 / 3
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
21 sierpnia 2021
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
14 sierpnia 2021
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
7 sierpnia 2021
LKS Iskra Iskrzyczyn
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
10 lipca 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
5 / 0
loss
WSS Wisła
3 lipca 2021
WSS Wisła
loss
2 / 3
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
26 czerwca 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
WSS Wisła
19 czerwca 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Tempo Puńców
13 czerwca 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
4 / 0
loss
WSS Wisła
5 czerwca 2021
WSS Wisła
loss
1 / 6
zwycięstwo
Góral Żywiec
3 czerwca 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Podhalanka Milówka
29 maja 2021
WSS Wisła
loss
1 / 6
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
22 maja 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
2 / 1
loss
WSS Wisła
15 maja 2021
WSS Wisła
loss
1 / 9
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
8 maja 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
4 / 2
loss
WSS Wisła
3 maja 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 3
loss
LKS Soła Rajcza
1 maja 2021
Góral Żywiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
24 kwietnia 2021
LKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
3 / 0
loss
WSS Wisła
14 listopada 2020
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2020
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
2 / 4
zwycięstwo
WSS Wisła
7 listopada 2020
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
31 października 2020
LKS Tempo Puńców
draw
4 / 4
draw
WSS Wisła
24 października 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS 99 Pruchna
17 października 2020
RKS Cukrownik Chybie
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
10 października 2020
LKS Goleszów
loss
1 / 8
zwycięstwo
WSS Wisła
3 października 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Pogórze
26 września 2020
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 11
zwycięstwo
WSS Wisła
19 września 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
WSS Wisła
12 września 2020
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
5 września 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
29 sierpnia 2020
WSS Wisła
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
26 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
7 / 1
loss
WSS Wisła
23 sierpnia 2020
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
15 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
RKS Cukrownik Chybie
9 sierpnia 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Goleszów
2 sierpnia 2020
LKS Pogórze
loss
0 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
25 lipca 2020
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
18 lipca 2020
LKS Strażak Dębowiec
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
22 czerwca 2019
LKS Kończyce Małe
draw
2 / 2
draw
WSS Wisła
20 czerwca 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
LKS Pasjonat Dankowice
16 czerwca 2019
BTS Rekord II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
8 czerwca 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
RKS Cukrownik Chybie
1 czerwca 2019
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Orzeł Łękawica
25 maja 2019
LKS Bestwina
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
18 maja 2019
WSS Wisła
draw
1 / 1
draw
Góral Żywiec
11 maja 2019
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
4 maja 2019
WSS Wisła
draw
3 / 3
draw
GKS Czarni Jaworze
1 maja 2019
BKS Stal Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
27 kwietnia 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS 99 Pruchna
20 kwietnia 2019
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
13 kwietnia 2019
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
KS Bestwinka
7 kwietnia 2019
LKS Soła Rajcza
loss
2 / 4
zwycięstwo
WSS Wisła
30 marca 2019
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
23 marca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
16 marca 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Tempo Puńców
17 listopada 2018
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Kończyce Małe
10 listopada 2018
LKS Pasjonat Dankowice
loss
0 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła
3 listopada 2018
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
BTS Rekord II Bielsko-Biała
27 października 2018
RKS Cukrownik Chybie
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
20 października 2018
LKS Orzeł Łękawica
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
13 października 2018
WSS Wisła
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bestwina
6 października 2018
Góral Żywiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
29 września 2018
WSS Wisła
loss
3 / 4
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
22 września 2018
GKS Czarni Jaworze
loss
0 / 1
zwycięstwo
WSS Wisła
15 września 2018
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
BKS Stal Bielsko-Biała
8 września 2018
LKS 99 Pruchna
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
1 września 2018
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
25 sierpnia 2018
KS Bestwinka
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
18 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
15 sierpnia 2018
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
5 / 1
loss
WSS Wisła
11 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 sierpnia 2018
LKS Tempo Puńców
loss
2 / 3
zwycięstwo
WSS Wisła