Najnowsze newsy
  1. Plan przygotowań Beskidu
  2. Gonili i dogonili;Beskid 2:2 Podhalanka
  3. The last dance;Beskid – Podhalanka
  4. Skrót meczu z LKS Leśna
  5. Skromna, ale wygrana;Beskid 1:0 Leśna

TERMINARZ LIGA OKRĘGOWA 2021/2022

14 sierpnia 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
1 / 3
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
14 sierpnia 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
14 sierpnia 2021
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
14 sierpnia 2021
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Pogórze
14 sierpnia 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Tempo Puńców
14 sierpnia 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
12 / 2
loss
TS Metal Węgierska Górka
15 sierpnia 2021
LKS Leśna
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
15 sierpnia 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
5 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
21 sierpnia 2021
LKS Bory Pietrzykowice
draw
- VS -
draw
LKS Podhalanka Milówka
21 sierpnia 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
21 sierpnia 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
21 sierpnia 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
21 sierpnia 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
LKS Soła Rajcza
21 sierpnia 2021
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
22 sierpnia 2021
LKS Pogórze
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Leśna
22 sierpnia 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Błyskawica Drogomyśl
25 sierpnia 2021
TS Koszarawa Żywiec
draw
1 / 1
draw
LKS Tempo Puńców
25 sierpnia 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
LKS Tempo Puńców
25 sierpnia 2021
WSS Wisła
loss
1 / 3
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
25 sierpnia 2021
CKS Piast Cieszyn
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
25 sierpnia 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
25 sierpnia 2021
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
4 / 2
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
25 sierpnia 2021
LKS Leśna
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
25 sierpnia 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Pogórze
25 sierpnia 2021
LKS Soła Rajcza
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
25 sierpnia 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
0 / 6
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
25 sierpnia 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
25 sierpnia 2021
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 1
zwycięstwo
TS Metal Węgierska Górka
26 sierpnia 2021
LKS Pogórze
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
26 sierpnia 2021
LKS Leśna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
28 sierpnia 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 2
loss
TS Koszarawa Żywiec
28 sierpnia 2021
LKS Bory Pietrzykowice
draw
1 / 1
draw
LKS Metal Skałka Żabnica
28 sierpnia 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
6 / 1
loss
TS Metal Węgierska Górka
28 sierpnia 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
28 sierpnia 2021
WSS Wisła
draw
3 / 3
draw
LKS Podhalanka Milówka
28 sierpnia 2021
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Leśna
29 sierpnia 2021
LKS Pogórze
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Soła Rajcza
29 sierpnia 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
4 września 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
2 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
4 września 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
draw
1 / 1
draw
LKS Pogórze
4 września 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
4 września 2021
TS Koszarawa Żywiec
loss
1 / 4
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
4 września 2021
LKS Wisła Strumień
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
4 września 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 6
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
5 września 2021
LKS Leśna
loss
0 / 2
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
5 września 2021
LKS Soła Rajcza
draw
- VS -
draw
WSS Wisła
11 września 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
11 września 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
15 / 0
loss
TS Metal Węgierska Górka
11 września 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
11 września 2021
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
2 / 1
loss
TS Koszarawa Żywiec
11 września 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
11 września 2021
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
12 września 2021
LKS Pogórze
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
12 września 2021
LKS Leśna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Podhalanka Milówka
18 września 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
1 / 2
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
18 września 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
2 / 8
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
18 września 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
8 / 1
loss
WSS Wisła
18 września 2021
TS Koszarawa Żywiec
draw
1 / 1
draw
LKS Pogórze
18 września 2021
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
18 września 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 7
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
19 września 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Leśna
19 września 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
25 września 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
1 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
25 września 2021
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Metal Węgierska Górka
2 października 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Podhalanka Milówka
2 października 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Leśna
2 października 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
5 / 3
loss
CKS Piast Cieszyn
2 października 2021
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
2 października 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
2 października 2021
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 2
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
3 października 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
3 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
3 października 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Bory Pietrzykowice
9 października 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
3 / 1
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
9 października 2021
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
9 października 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Metal Węgierska Górka
9 października 2021
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
9 października 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
10 października 2021
LKS Pogórze
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
10 października 2021
LKS Leśna
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
10 października 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
8 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
16 października 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
1 / 2
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
16 października 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Soła Rajcza
16 października 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Podhalanka Milówka
16 października 2021
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Leśna
16 października 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 6
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
16 października 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Pogórze
16 października 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Bory Pietrzykowice
17 października 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
8 / 0
loss
WSS Wisła
23 października 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
2 / 2
draw
LKS Bory Pietrzykowice
23 października 2021
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
23 października 2021
CKS Piast Cieszyn
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
23 października 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
2 / 5
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
23 października 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
24 października 2021
LKS Pogórze
loss
0 / 1
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
24 października 2021
LKS Leśna
zwycięstwo
4 / 0
loss
TS Metal Węgierska Górka
24 października 2021
LKS Soła Rajcza
draw
1 / 1
draw
TS Koszarawa Żywiec
30 października 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
30 października 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
30 października 2021
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
30 października 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 5
zwycięstwo
LKS Podhalanka Milówka
30 października 2021
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
CKS Piast Cieszyn
30 października 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 0
loss
WSS Wisła
30 października 2021
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Pogórze
31 października 2021
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Leśna
6 listopada 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Pogórze
6 listopada 2021
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
6 listopada 2021
CKS Piast Cieszyn
loss
0 / 2
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
6 listopada 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
6 listopada 2021
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
6 listopada 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Koszarawa Żywiec
7 listopada 2021
LKS Leśna
loss
1 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
7 listopada 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
9 / 0
loss
TS Metal Węgierska Górka
11 listopada 2021
LKS Podhalanka Milówka
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2021
LKS Pogórze
draw
3 / 3
draw
WSS Wisła
11 listopada 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
2 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
11 listopada 2021
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
11 listopada 2021
TS Metal Węgierska Górka
loss
1 / 7
zwycięstwo
LKS Metal Skałka Żabnica
11 listopada 2021
LKS Tempo Puńców
draw
2 / 2
draw
LKS Soła Rajcza
11 listopada 2021
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Leśna
11 listopada 2021
LKS Bory Pietrzykowice
draw
1 / 1
draw
CKS Piast Cieszyn
26 marca 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
5 / 1
loss
WSS Wisła
26 marca 2022
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Leśna
26 marca 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Podhalanka Milówka
26 marca 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
26 marca 2022
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
26 marca 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
27 marca 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 1
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
27 marca 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
2 kwietnia 2022
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
2 kwietnia 2022
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
7 / 1
loss
TS Metal Węgierska Górka
2 kwietnia 2022
LKS Podhalanka Milówka
draw
2 / 2
draw
LKS Bory Pietrzykowice
3 kwietnia 2022
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
3 / 1
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
3 kwietnia 2022
LKS Leśna
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
9 kwietnia 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
2 / 5
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
9 kwietnia 2022
WSS Wisła
zwycięstwo
7 / 4
loss
LKS Leśna
9 kwietnia 2022
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
9 kwietnia 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
9 kwietnia 2022
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
10 kwietnia 2022
LKS Pogórze
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Podhalanka Milówka
10 kwietnia 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Koszarawa Żywiec
16 kwietnia 2022
TS Koszarawa Żywiec
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
16 kwietnia 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 3
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
16 kwietnia 2022
LKS Wisła Strumień
draw
2 / 2
draw
LKS Tempo Puńców
16 kwietnia 2022
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
2 / 0
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
16 kwietnia 2022
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
16 kwietnia 2022
LKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
4 / 0
loss
WSS Wisła
18 kwietnia 2022
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Pogórze
18 kwietnia 2022
LKS Leśna
loss
1 / 6
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
20 kwietnia 2022
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
2 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
23 kwietnia 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Leśna
23 kwietnia 2022
CKS Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Podhalanka Milówka
23 kwietnia 2022
WSS Wisła
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
23 kwietnia 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 5
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
23 kwietnia 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Koszarawa Żywiec
23 kwietnia 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
24 kwietnia 2022
LKS Pogórze
zwycięstwo
5 / 3
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
24 kwietnia 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Metal Węgierska Górka
26 kwietnia 2022
CKS Piast Cieszyn
draw
3 / 3
draw
WSS Wisła
27 kwietnia 2022
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
27 kwietnia 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
30 kwietnia 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
30 kwietnia 2022
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 6
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
30 kwietnia 2022
TS Koszarawa Żywiec
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
30 kwietnia 2022
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Pogórze
30 kwietnia 2022
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
30 kwietnia 2022
LKS Podhalanka Milówka
draw
1 / 1
draw
LKS Leśna
1 maja 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
5 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
1 maja 2022
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
4 / 0
loss
CKS Piast Cieszyn
3 maja 2022
LKS Pogórze
zwycięstwo
2 / 1
loss
TS Koszarawa Żywiec
3 maja 2022
LKS Leśna
draw
3 / 3
draw
LKS Soła Rajcza
3 maja 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Podhalanka Milówka
3 maja 2022
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
6 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
3 maja 2022
WSS Wisła
loss
1 / 7
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
3 maja 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
3 maja 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Metal Węgierska Górka
3 maja 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Tempo Puńców
7 maja 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
7 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
7 maja 2022
TS Metal Węgierska Górka
draw
2 / 2
draw
LKS Bory Pietrzykowice
7 maja 2022
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Pogórze
7 maja 2022
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
2 / 1
loss
WSS Wisła
7 maja 2022
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
6 / 2
loss
CKS Piast Cieszyn
7 maja 2022
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
1 / 7
zwycięstwo
LKS Leśna
8 maja 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
6 / 3
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
8 maja 2022
LKS Soła Rajcza
draw
2 / 2
draw
LKS Podhalanka Milówka
14 maja 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
14 maja 2022
LKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
14 maja 2022
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Koszarawa Żywiec
14 maja 2022
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
14 maja 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
14 maja 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
14 maja 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
15 maja 2022
LKS Leśna
loss
0 / 5
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
21 maja 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
3 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
21 maja 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
0 / 6
zwycięstwo
WSS Wisła
21 maja 2022
LKS Wisła Strumień
loss
1 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
21 maja 2022
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Leśna
21 maja 2022
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Podhalanka Milówka
21 maja 2022
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
0 / 7
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
21 maja 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Bory Pietrzykowice
22 maja 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
9 / 2
loss
LKS Pogórze
28 maja 2022
LKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
3 / 2
loss
TS Koszarawa Żywiec
28 maja 2022
TS Metal Węgierska Górka
loss
1 / 4
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
28 maja 2022
LKS Bory Pietrzykowice
draw
- VS -
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
28 maja 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
28 maja 2022
WSS Wisła
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
29 maja 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
29 maja 2022
LKS Soła Rajcza
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
29 maja 2022
LKS Leśna
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
4 czerwca 2022
LKS Bory Pietrzykowice
draw
- VS -
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
4 czerwca 2022
TS Metal Węgierska Górka
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Leśna
4 czerwca 2022
TS Koszarawa Żywiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
4 czerwca 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Pogórze
</