Najnowsze newsy
  1. Podsumowanie tygodnia 8-14 czerwiec 2021
  2. D1: Pozytywny koniec
  3. A1: Wyjazdowe zwycięstwo
  4. Przełamanie Błyskawicy;Beskid 1:5 Błyskawica
  5. Przełamać serię;Beskid – Błyskawica

W rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 podopieczni Sławomira Foltyna po wywalczeniu mistrzostwa III ligi trampkarzy i wygraniu baraży rywalizować będą na szczebli II ligi wojewódzkiej trampkarzy grupa południowa.

 

Terminarz Beskidu wiosna

  • 1 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:1 MKS Iskra Pszczyna 28 kwiecień 2021r. godzina 18:00
  • 2 kolejka: KS GKS 1962 Jastrzębie – KP Beskid Skoczów 19 maj 2021r. godzina 18:00
  • 3 kolejka: KP Beskid Skoczów – WSP Wodzisław 2 czerwiec 2021r. godzina 18:00
  • 4 kolejka: SKS Gwarek Zabrze – KP Beskid Skoczów 16 czerwiec 2021r. godzina 18:00
  • 5 kolejka: KP Beskid Skoczów – MKS MOSIR Czerwionka-Leszczyny 27 czerwiec 2021r. godzina 17:00
  • 6 kolejka: BBTS Podbeskidzie 2:0 KP Beskid Skoczów 24 kwiecień 2021r. godzina 10:00
  • 7 kolejka: KP Beskid Skoczów – RKP SP ROW w Rybniku 1 maj 2021r. godzina 9:00
  • 8 kolejka: MKS Iskra Pszczyna – KP Beskid Skoczów 8 maj 2021r. godzina 10:00
  • 9 kolejka: KP Beskid Skoczów – KS GKS 1962 Jastrzębie 15 maj 2021r. godzina 9:00
  • 10 kolejka: WSP Wodzisław – KP Beskid Skoczów 22 maj 2021r. godzina 10:00
  • 11 kolejka: KP Beskid Skoczów – SKS Gwarek Zabrze 29 maj 2021r. godzina 9:00
  • 12 kolejka: MKS MOSIR Czerwionka-Leszczyny – KP Beskid Skoczów 5 czerwiec 2021r. godzina 10:00
  • 13 kolejka: KP Beskid Skoczów – BBTS Podbeskidzie 12 czerwiec 2021r. godzina 9:00
  • 14 kolejka: RKP SP ROW w Rybniku – KP Beskid Skoczów 20 czerwiec 2021r. godzina 17:00

Terminarz Beskidu jesień

  • 1 kolejka: KP Beskid Skoczów 20:0 LKS Zryw Bąków(22.08.2020r. godzina 9:00)
  • 2 kolejka: Lukam 2010 sp. z o.o. 1:3 KP Beskid Skoczów(30.08.2020r. godzina 12:30)
  • 3 kolejka: KP Beskid Skoczów 7:2 UKS Cieszyn(05.09.2020r. godzina 9:00)
  • 4 kolejka: KP Beskid Skoczów 12:0 UKS APN Góral Istebna(12.09.2020r. godzina 9:00)
  • 5 kolejka: KS Kuźnia Ustroń 0:7 KP Beskid Skoczów(19.09.2020r. godzina 11:00)
  • 6 kolejka: LKS Zryw Bąków 0:18 KP Beskid Skoczów(27.09.2020r. godzina 10:00)
  • 7 kolejka: KP Beskid Skoczów 3:2 Lukam 2010 sp. z o.o.(03.10.2020r. godzina 9:00)
  • 8 kolejka: UKS Cieszyn 0:10 KP Beskid Skoczów(11.10.2020r. godzina 10:00)
  • 9 kolejka: UKS APN Góral Istebna 1:7 KP Beskid Skoczów(17.10.2020r. godzina 10:00)
  • 10 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:1 KS Kuźnia Ustroń(24.10.2020r. godzina 9:00)

Kadra na sezon 2020/2021

Od lewej strony stoją: Patryk Szydzina, Piotr Kweczlich, Filip Gerlich, Patryk Kurzok, Kamil Kraszewski, Tymon Gruchel, Szymon Ogiegło, Bartosz Palej, Jakub Jaworski, Szymon Bujok, Kamil Sojka,  Trener Sławomir Foltyn

Od lewej klęczą: Dawid Gałuszka, Hubert Trojanowski, Tomasz Zwardoń, Oliwier Ziebura, Filip Forszt, Dawid Cieńciała, Filip Noszka, Kacper Soroń, Piotr Kojma

Nieobecni na zdjęciu: Brudny Dawid , Kukla Fabian