Po całkowitym zdominowaniu rozgrywek ligowych i zakończeniu sezonu na pierwszym miejscu z dorobkiem 43 punktów w 14 meczach oraz imponującym bilansem bramkowym 93:2 podopieczni Marcina Michalika uzyskali prawo do gry w barażach o II ligę wojewódzką. Rywalem w dwumeczu skoczowian okazała się drużyna UKS Lisek Milówka. Lepsi w dwumeczu okazali się skoczowianie, którzy najpierw w czwartek pokonali w Skoczowie przyjezdnych 3:2, natomiast wczoraj wygrali w Milówce 3:1.

W meczach barażowych wystąpili następujący zawodnicy: Jan Staś, Jan Heller, Filip Noszka, Bartosz Palej, Kacper Soroń, Hubert Trojanowski, Tomasz Zwardoń, Kamil Kraszewski, Piotr Kojma, Oliwier Ziebura, Rafał Cywka, Dawid Brudny, Grzegorz Sokół, Jakub Jaworski.

Po wygranym dwumeczu trener Marcin Michalik powiedział: „Na zakończenie sezonu przyszło nam zmierzyć się w meczach barażowych z UKS-em Milówka. Pierwszy mecz odbył się 07.11 w Skoczowie. Po dobrym spotkaniu wygrywamy w stosunku 3:2(bramki zdobyli: Oliwier Ziebura, Grzegorz Sokół i Hubert Trojanowski). Z wyniku jednak bardziej zadowoleni byli goście z Milówki. Mecz rewanżowy nie był więc tylko formalnością. Drugi mecz odbył się w niedzielę 10.11 w Milówce. Skoncentrowani i zmotywowani nasi zawodnicy już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy spotkania aplikując gospodarzom 3 bramki(Tomasz Zwardoń, Piotr Kojma i Dawid Brudny). Druga połowa meczu była znacznie słabsza w naszym wykonaniu, ale z końcowym gwizdkiem sędziego wygrywamy 3:1, a co za tym idzie awansujemy do II ligi wojewódzkiej. Gratulacje i podziękowania dla zawodników i dopingującej grupie kibiców-rodziców.”