Najnowsze newsy
  1. D1: Młodzicy z punktami
  2. E1: Domowe zwycięstwo
  3. A1: Wygrana w derbach
  4. Pewne zwycięstwo;Beskid 5:1 Cukrownik
  5. Frajerska porażka;Spójnia 2:1 Beskid

W sezonie 2020/2021 podobnie jak w poprzednich sezonach w kategorii młodzik występować będą dwie drużyny Beskidu. Pierwsza, której trenerem jest Marcin Michalik występuje w III lidze wojewódzkiej D1 młodzik. Druga drużyna występuje o szczebel niżej, czyli w IV lidze wojewódzkiej a jej szkoleniowcem jest Kamil Kotrys.

Terminarz pierwszej drużyny:

  • 1 kolejka: KP Beskid Skoczów 6:0 UKS APN Góral Istebna(15.08.2020r. godzina 9:00)
  • 2 kolejka: UKS Cieszyn 1:4 KP Beskid Skoczów(18.08.2020r. godzina 17:00)
  • 3 kolejka: KP Beskid Skoczów 11:0 LKS Olza Pogwizdów(22.08.2020r. godzina 9:00)
  • 4 kolejka: RKS Cukrownik Chybie 1:7 KP Beskid Skoczów(30.08.2020r. godzina 10:00)
  • 5 kolejka: pauza
  • 6 kolejka: KP Beskid Skoczów 2:1 CKS Piast Cieszyn(05.09.2020r. godzina 9:00)
  • 7 kolejka: KS Kuźnia Ustroń – KP Beskid Skoczów(20.09.2020r. godzina 9:00)
  • 8 kolejka: UKS APN Góral Istebna – KP Beskid Skoczów(15.09.2020r. godzina 16:30)
  • 9 kolejka: KP Beskid Skoczów – UKS Cieszyn(19.09.2020r. godzina 9:00)
  • 10 kolejka: LKS Olza Pogwizdów – KP Beskid Skoczów(27.09.2020r. godzina 11:00)
  • 11 kolejka: KP Beskid Skoczów – RKS Cukrownik Chybie(03.10.2020r. godzina 9:00)
  • 12 kolejka: pauza
  • 13 kolejka: CKS Piast Cieszyn – KP Beskid Skoczów(18.10.2020r. godzina 10:00)
  • 14 kolejka: KP Beskid Skoczów – KS Kuźnia Ustroń(24.10.2020r. godzina 9:00)

 

Młodzik I

Kadra Młodzik I na sezon 2020/2021

 

Stoją od lewej: Kierownik drużyny Jolanta Wojaczek, Bartosz Konopka, Jakub Bujok, Mateusz Cekiera, Grzegorz Sokół, Paweł Pustówka, Grzegorz Kubicjus, Piotr Skrzyp, trener drużyny Marcin Michalik.

Dolny rząd od lewej: Kacper Gruszczyk, Rafał Cywka, Jan Heller, Mateusz Kaczmarzyk, Szymon Płoskonka, Oliwier Bawoł.

Nieobecni na zdjęciu: Kamil Tymon, Jakub Nalepa, Piotr Nalepa, Filip Gesing

Terminarz drugiej drużyny:

  • 1 kolejka: LKS Wisła Strumień 8:0 KP Beskid II Skoczów(23.08.2020r. godzina 10:00)
  • 2 kolejka: KP Beskid II Skoczów 1:3 GKS Morcinek Kaczyce(29.08.2020r. godzina 9:00)
  • 3 kolejka: KKS Spójnia Zebrzydowice 12:0 KP Beskid II Skoczów(06.09.2020r. godzina 9:30)
  • 4 kolejka: CKS Piast II Cieszyn – KP Beskid II Skoczów(13.09.2020r. godzina 10:00)
  • 5 kolejka: KP Beskid II Skoczów – LKS Pogórze(19.09.2020r. godzina 11:00)
  • 6 kolejka: KP Beskid II Skoczów – LKS Wisła Strumień(26.09.2020r. godzina 9:00)
  • 7 kolejka: GKS Morcinek Kaczyce – KP Beskid II Skoczów(04.10.2020r. godzina 10:00)
  • 8 kolejka: KP Beskid II Skoczów – KKS Spójnia Zebrzydowice(10.10.2020r. godzina 9:00)
  • 9 kolejka: KP Beskid II Skoczów – CKS Piast II Cieszyn(17.10.2020r. godzina 9:00)
  • 10 kolejka: LKS Pogórze – KP Beskid II Skoczów(25.10.2020r. godzina 15:00)

Kadra Młodzik II na sezon 2020/2021

Górny rząd od lewej: Wojaczek Jolanta – kierownik, Traczyński Dawid, Stefaniak Eryk, Radecki Mikołaj, Skupień Michał, Petryk Natan, Dobucki Ksawery, Kotrys Kamil – trener
Dolny rząd od lewej: Kurto Dominik, Krzemiński Szymon, Kozina Jakub, Macura Miłosz, Zubik Tomasz, Koenig Łukasz, Owsiński Sebastian.