Najnowsze newsy
  1. Kryminał;Odra 3:2 Beskid
  2. Pozytywnie zakończyć;Odra – Beskid
  3. Wygrana na koniec
  4. Młodzicy z awansem
  5. Nie taka Unia straszna;Beskid 6:1 Unia

Najlepszy strzelec

RankingZawodnikKlubBramki
1Królak SzymonLKS Drzewiarz Jasienica12
2Sikora AdrianKS Kuźnia Ustroń9
3Olczak DamianKS Decor Bełk8
4Kasprzyk DawidGKS Tychy II7
5Dudziński PatrykOdra Wodzisław7
6Jonkisz KamilMRKS Czechowice-Dziedzice7
7Wojtasik MaksymilianKS Kuźnia Ustroń7
8Karcz KamilLKS Czaniec7
9Pieczka MichałLKS Unia Książenice5
10Leszczyński MarcinLKS Wilki Wilcza5
11Suchliński ArkadiuszLKS Unia Książenice5
12Staniucha MichałGKS Tychy II5
13Sekuła KamilLKS Drzewiarz Jasienica5
14Wowra MateuszLKS Unia Książenice4
15Więzik JakubKS Spójnia Landek4
16Hanzel ŁukaszLKS Goczałkowice Zdrój4
17Juraszczyk PawełOdra Wodzisław4
18Wróblewski NikolasGKS Tychy II4
19Kozialski AdamGKS Radziechowy-Wieprz4
20Lavruk MykhailoKS Kuźnia Ustroń4
21Tkocz RobertMKP Odra Centrum Wodzisław4
22Byrtek MarcinGKS Radziechowy-Wieprz4
23Wójcik MateuszMRKS Czechowice-Dziedzice4
24Ćwielong PiotrLKS Goczałkowice Zdrój4
25Drapacz JacekLKS Unia Książenice4
26Wrana MateuszKP Beskid Skoczów4
27Lewandowski KarolKP Beskid Skoczów4
28Kaczmarczyk PatrykLKS Unia Książenice3
29Skrenik KacperMKP Odra Centrum Wodzisław3
30Danieluk MateuszMKP Odra Centrum Wodzisław3
31Rutkowski BartoszKS Spójnia Landek3
32Miłek DominikKS Polonia Łaziska Górne3
33Musiolik SławomirOdra Wodzisław3
34Rakowski AdrianTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała3
35Sarki EmmanuelOdra Wodzisław3
36Przemyk MichałMRKS Czechowice-Dziedzice3
37Matuszczyk FilipLKS Goczałkowice Zdrój3
38Hewlik DawidKS Polonia Łaziska Górne3
39Pikul BartoszOdra Wodzisław3
40Ferfecki CezaryKP Beskid Skoczów3
41Szczyrba MichałKP Beskid Skoczów3
42Sikora MieczysławKP Beskid Skoczów3
43Stebel PrzemysławLKS Wilki Wilcza2
44Podbioł DanielMKP Odra Centrum Wodzisław2
45Sękowski PawełKS Kuźnia Ustroń2
46Tarka DamianOdra Wodzisław2
47Szędzielarz ŁukaszMRKS Czechowice-Dziedzice2
48Widełka AdrianGKS Radziechowy-Wieprz2
49Koczy KamilMKP Odra Centrum Wodzisław2
50Krężelok TomaszLKS Drzewiarz Jasienica2
51Steuer JakubLKS Wilki Wilcza2
52Lalko ArkadiuszOdra Wodzisław2
53Hilbrycht DamianTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała2
54Laskowski FilipTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała2
55Noga PiotrMRKS Czechowice-Dziedzice2
56Jasiczek GrzegorzKS Decor Bełk2
57Adamiec BłażejMRKS Czechowice-Dziedzice2
58Buchała RolandLKS Unia Książenice2
59Wagner JakubKS Polonia Łaziska Górne2
60Łączek KamilLKS Goczałkowice Zdrój2
61Fortuna PiotrKS Spójnia Landek2
62Handy FilipLKS Czaniec2
63Polakowski ŁukaszMRKS Czechowice-Dziedzice2
64Fabisiak DanielKS Polonia Łaziska Górne2
65Radomski ŁukaszLKS Drzewiarz Jasienica2
66Kaszok DawidKS Polonia Łaziska Górne2
67Maj KamilKS Decor Bełk2
68Tumula ArturLKS Unia Książenice2
69Padło WojciechKP Beskid II Skoczów2
70Surawski KrzysztofKP Beskid Skoczów2
71Jaworzyn MarcinKP Beskid Skoczów2
72Sikora KamilKS Decor Bełk1
73Gąsiorek BartoszTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
74Janiczak GrzegorzLKS Czaniec1
75Kasprzyk MichałOdra Wodzisław1
76Bieroński JakubTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
77Borek JanTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
78Biegański JanGKS Tychy II1
79Habdas MarcinKS Spójnia Landek1
80Prochownik BłażejKS Polonia Łaziska Górne1
81Rodak DamianMRKS Czechowice-Dziedzice1
82Kukuła DawidTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
83Wiśniowski SebastianLKS Czaniec1
84Kuczera MarcinLKS Unia Książenice1
85Wiktorski KamilTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
86Smalcerz PatrykTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
87Madzia DamianKS Kuźnia Ustroń1
88Fizek AntonKS Kuźnia Ustroń1
89Mąka ŁukaszMRKS Czechowice-Dziedzice1
90Raszka JakubMRKS Czechowice-Dziedzice1
91Makselon JakubLKS Unia Książenice1
92Wodecki TobiaszKS Decor Bełk1
93Groborz PiotrKS Decor Bełk1
94Felsch MaciejLKS Czaniec1
95Nejfeld HugoGKS Radziechowy-Wieprz1
96Zarychta MarcinMRKS Czechowice-Dziedzice1
97Jakubczyk KonradKS Spójnia Landek1
98Pawlik JakubKS Decor Bełk1
99Maj ArkadiuszTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
100Wajdzik MateuszMRKS Czechowice-Dziedzice1
101Czekański DominikLKS Wilki Wilcza1
102Michalski ŁukaszLKS Unia Książenice1
103Rzuchowski MichałTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
104Ogrocki DawidLKS Goczałkowice Zdrój1
105Malcher MarekLKS Unia Książenice1
106Siedlok MichałLKS Unia Książenice1
107Wiśniewski MarekLKS Wilki Wilcza1
108Badura IreneuszKS Polonia Łaziska Górne1
109Waliczek JakubKS Kuźnia Ustroń1
110Gać ArturOdra Wodzisław1
111Ogiegło JakubGKS Radziechowy-Wieprz1
112Kachel RolandMKP Odra Centrum Wodzisław1
113Kazek DawidKS Spójnia Landek1
114Nieśmiałowski DamianGKS Tychy II1
115Górkiewicz TomaszTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
116Lach PatrykKS Decor Bełk1
117Mroczko SzymonTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała1
118Strączek PiotrKS Spójnia Landek1
119Kotrys KamilKP Beskid Skoczów1
120Chmiel JakubKP Beskid II Skoczów1