Zwycięstwem 1:0(0:0) zakończył się mecz 29 kolejki ligi okręgowej pomiędzy Beskidem Skoczów a LKS Leśna. Bramkę dającą trzy punkty drużynie Bartosza Woźniaka zdobył Michał Szczyrba.

Beskid: Nalepa, Juraszek, Chrapek(93′ Strach), Kotrys, Małkowski, Gredka(55′ Szczyrba), Trybulec, Surawski, Borkała(80′ Janik), Szczęsny, J. Krucek(90′ Chruszcz)

Leśna: Pietrasik, Piątek, Kowalczyk, Kołodziej, Wierzbinka, Gowin, Biegun, Urbański, Semla, Moroń, Marciniak

W 9 minucie po strzale z rzutu wolnego blisko zdobycia bramki był Damian Szczęsny, lecz bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. W 13 minucie po rajdzie prawą stroną Jakuba Małkowskiego bramkarza gości wyręczył obrońca, który uchronił przed stratą bramki wybijając piłkę na rzut rożny. W 23 minucie po błędzie obrony Beskidu przed szansą stanęli rywale, lecz dobra interwencja Romana Nalepy ochroniła Beskid przed stratą bramki. W 37 minucie rozkojarzenie obrony Leśnej próbował wykorzystać Damian Szczęsny, lecz strzał zawodnika Beskidu trafił w boczną siatkę. W 43 minucie Kamil Kotrys rozegrał krótko rzut wolny z Damianem Szczęsnym, który uderzył tuż nad bramką gości.

W 51 minucie piłkę na lewą nogę w polu karnym gości przełożył sobie Arkadiusz Trybulec, lecz po strzale zawodnika Beskidu bramkarz odbił na rzut rożny. Piłkę z narożnika boiska dośrodkował Damian Szczęsny a z głowy piłkę na słupek skierował Tomasz Juraszek. W 57 minucie skoczowianie dwukrotnie ostemplowali słupek bramki gości. Wpierw Adrian Borkała a przy dobitce Krzysztof Surawski. Minutę później po akcji Beskidu Konrad Chrapek trafił w boczną siatkę. W 71 minucie skoczowianie otworzyli wynik spotkania. Piłkę wybitą w pola karnego otrzymał Michał Szczyrba, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. W 79 minucie powinno być 2:0. Michał Szczyrba zagrał piłkę do wychodzącego sam na sam Damian Szczęsnego, którego strzał odbił bramkarz. W 88 minucie piłkę na 5 metrze otrzymał niekryty Kamil Janik, który z pierwszej piłki uderzył nad bramką