Pierwsza minuta przesądziła o wyniku meczu 15 kolejki ligi okręgowej, w którym skoczowianie podejmowali drużynę LKS Smrek Ślemień. Gracze prowadzeni przez Bartosza Woźniaka dopisali do swojego konta 3 punkty, dzięki wygranej 1:0(1:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Marcin Jaworzyn.

Beskid: K. Krucek, Chrapek, Trybulec, Ferfecki, Kotrys, Małkowski(76′ Juraszek), Surawski, Zątek(64′ Dudajek), Krzak(46′ Sikora), J. Krucek(64′ Pater), Jaworzyn

Smrek: Pępek, Łajczak, Stawowczyk, Pospiech, Żabicki, Bąk, Machado, Puda, Correia, Verbytskyi, Priymenko(73′ Górny)

Żółta kartka: J. Krucek

Sędzia główny: Przemysław Greń(KS Bielsko-Biała)

W 1 minucie skoczowianie otworzyli wynik spotkania. Tymofii Verbytskyi podawał piłkę do bramkarza własnego, jednak trafił w słupek. Do piłki doszedł Marcin Jaworzyn, który z 20 cm umieścił piłkę w bramce. W 11 minucie Jaku Małkowski dograł piłkę z prawej strony do wbiegającego w pole karne Jakuba Krucka, który uderzył nad bramką gości. W 13 minucie Jakub Małkowski uderzył w kierunku krótkiego słupka zza pola karnego, lecz rywal złapał piłkę.

W 50 minucie skoczowianie wykonywali rzut rożny. Piłka dotarła do niepilnowanego Cezarego Ferfeckiego, który uderzył nad bramką. W 65 minucie po kolejnym kornerze przed szansą na zdobycie bramki stanął Mieczysław Sikora, jednak bramkarz gości odbił piłkę na rzut rożny. W 71 minucie Krzysztof Surawski znalazł wychodzącego na pozycję Mieczysława Sikorę, którego strzał odbił bramkarz. W 80 minucie na strzał z  pola karnego na bramkę Smreka zdecydował się Krzysztof Surawski, jednak Rafał Pępek odbił piłkę na rzut rożny. W 92 minucie Krzysztof Surawski znalazł Mieczysława Sikorę, którego strzał w długi róg był niecelny.