Z przyjemnością informujemy naszych kibiców, że przedłużyliśmy umowę z trenerem pierwszej drużyny, Bartoszem Woźniakiem. Obecna umowa, pierwotnie ważna do końca sezonu 2023/2024, została z powodzeniem przedłużona o sezon do końca zmagań w sezonie 2024/2025.

Bartosz Woźniak dołączył do naszego zespołu w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 i od tego czasu wniósł znaczące zmiany, nadając drużynie nową jakość i dynamikę. W pierwszej rundzie pod jego wodzą osiągnęliśmy imponujący wynik, zdobywając 40 z 45 możliwych punktów. Nasza drużyna zakończyła rundę wiosenną z 40 bramkami na koncie, tracąc jedynie 11, utrzymując imponującą serię 9 meczów bez utraty bramki. Ostateczne wyniki sezonu 2021/2022 były niezwykle obiecujące, plasując naszą drużynę na 4. miejscu.

W sezonie 2022/2023 zdobyliśmy 2. miejsce, zaledwie z dwoma punktami straty do lidera, co świadczy o wysokiej jakości gry i determinacji zespołu walcząc niemal do ostatniej kolejki o awans do IV ligi śląskiej grupy II.

Aktualnie, na półmetku bieżących zmagań, skoczowianie zajmują 7. miejsce. Ponadto, na zakończenie 2023 roku, po emocjonującym spotkaniu, zdobyliśmy Puchar Polski na szczeblu podokręgu Skoczów, pokonując LKS Tempo Puńców 3:2.

Jesteśmy przekonani, że z trenerem Bartoszem Woźniakiem jako liderem naszej drużyny, czekają nas jeszcze większe sukcesy i emocje w przyszłości. Dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i poświęcenie Trenerze! Razem ku kolejnym zwycięstwom!