Nie taki CKS PIAST straszny jak mówią. Skoczowianie w dzisiejszym spotkaniu 9 kolejki pokonali drużynę z Cieszyna 3:1(2:1). Bramki dla drużyny Bartosza Woźniaka zdobywali Jakub Małkowski, Krystian Dudajek oraz Tomasz Juraszek.
Beskid: K. Krucek, Chrapek(71’ Ferfecki), Juraszek, Kotrys, J. Krucek(86’ Krzak), Surawski, Dudajek, Pater(66’ Jaworzyn), Sikora(60’ Szczyrba), Zątek, Małkowski

Piast: Nalepa, Skakuj, Volkmer, Węglorz(69’ Flejszman), Kołek, Szyper(82’ Broda), I. Jeleń, J. Jeleń, Fornal, Niemczyk, Greń

Żółta kartka: Kotrys, Jaworzyn, Małkowski(Beskid) – J. Jeleń, Skakuj(Piast)

W 18 minucie Ireneusz Jeleń ograł defensora Beskidu przed polem karnym i precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania. W 23 minucie skoczowianie doprowadzili do wyrównania. Jakub Małkowski wykonał solowy rajd i mocnym strzałem pokonał interweniującego Romana Nalepę. Minutę później z dystansu uderzał Daniel Pater, jednak piłka przeleciała obok bramki rywala. W 32 minucie akcję w środku pola rozpoczął Ireneusz Jeleń i po kilku podaniach zakończył ją strzałem, który odbił Konrad Krucek. W 34 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Po akcji lewą stroną strzał oddał Krystian Dudajek i piłka wpadła do bramki rywala koło interweniującego bramkarza. W 37 minucie po akcji gości blisko zdobycia bramki był Rywal, jednak piłka trafiła w słupek.

Po zmianie stron w 59 minucie zakotłowało się pod bramką Beskidu, jednak obrona skoczowian poradziła sobie z atakiem CKS-u. W 74 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Jakub Krucek, jednak piłka po rykoszecie rywala wypadła na rzut rożny. W 77 minucie Michał Szczyrba otrzymał piłkę w polu karnym, jednak ponownie defensywa CKS-u zablokowała próbę strzału zawodnika Beskidu. W 85 minucie Krzysztof Surawski wypuścił sam na sam Marcina Jaworzyna, którego strzał odbił Roman Nalepa. W 86 minucie skoczowianie potwierdzili swoje prowadzenie. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę głową do bramki Piasta skierował Tomasz Juraszek.