W tygodniu poprzedzającym mecz I rundy Pucharu Polski możemy potwierdzić dwa transfery do Beskidu Skoczów. Na zasadzie transferu definitywnego szeregi drużyny prowadzonej przez Bartosza Woźniaka zasilają Daniel Pater oraz Kacper Zątek. Obaj zawodnicy do Skoczowa trafiają z BTS Rekord Bielsko-Biała.

Daniel Pater występujący na pozycji obrońcy jest wychowankiem LKS Błękitni Pierściec skąd w 2015 roku trafił do Beskidu Skoczów. W drużynie Beskidu występował do 2017 roku, kiedy to przeniósł się do BTS Rekord Bielsko-Biała. W ubiegłym sezonie 18-sto letni zawodnik występował głównie w drużynie rezerw BTS Rekord Bielsko-Biała, która w rozgrywkach ligi okręgowej zajęła I miejsce zapewniając sobie awans do rozgrywek IV ligi.

Kacper Zątek gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem BTS Rekord Bielsko-Biała, gdzie rozpoczął swoją przygodę z piłką w 2014 roku. W minionych rozgrywkach 18-sto letni Kacper występował głównie w drużynie A1 Junior występującej w I lidze śląskiej, gdzie trenował pod okiem szkoleniowca Beskidu Bartosza Woźniaka.

Nowych zawodników witamy w drużynie Beskidu i życzymy udanych występów w biało-niebieskich barwach!