Pewnym zwycięstwem zakończył się dzisiejszy mecz 18 kolejki z GKS Podhalanka Milówka. Gracze Bartosza Woźniaka pokonali rywala 3:0(0:0). Bramki dla Beskidu zdobywali: Jakub Krucek, Jakub Małkowski oraz Michał Szczyrba.

Beskid: K. Krucek, Padło, Ferfecki, Pater, Małkowski, Dudajek(89′ Labzik), Surawski, Zątek(82′ Kotrys), Sikora(70′ Niedzielski), Krzak(60′ Niedzielski), J. Krucek

Podhalanka: Anufriienko, Śleziak, M. Balcarek, Orzeł, Piątek, F. Balcarek, M. Franusik, T. Franusik, Stasica, Gąsiorek, Semik(87′ Zawada)

Żółta kartka: Semik, Piątek

Sędzia główny: Wojciech Wróbel

Sędzia asystent I: Sebastian Przewoźnik

Sędzia asystent II: Dawid Ozimina

Pierwsze emocjonujące zdarzenia w meczu miały miejsce w 13 minucie, kiedy najpierw blisko zaskoczenia bramkarza gości z rzutu rożnego był Jakub Małkowski a następnie strzał Cezarego Ferfeckiego odbił bramkarz. W 34 minucie Krzysztof Surawski rozegrał szybką akcję z Jakubem Kruckiem. Pomocnik Beskidu zakończył akcję strzałem, który okazał się niecelny.

W 54 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Piłkę z prawej strony dograł Jakub Małkowski a futbolówkę z najbliższej odległości w siatce umieścił Jakub Krucek. W 67 minucie solową akcją popisał się Krzysztof Surawski, jednak jego strzał sparował bramkarz gości. W 69 minucie spotkania skoczowianie zdobyli drugą bramkę. Na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Małkowski i fenomenalnym strzałem pokonał bramkarza rywali. W 77 minucie po raz pierwszy na strzał w światło bramki Beskidu pokusili się gracze Podhalanki, jednak Konrad Krucek odbił piłkę na rzut rożny. W 87 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Po akcji prawą stroną pewnym strzałem w kierunku bramki popisał się Michał Szczyrba, który pokonał bramkarza rywali.