Zwycięstwem 5:0(3:0) zakończyło się dzisiejsze spotkanie Beskidu Skoczów z KKS Spójnia Zebrzydowice. Dublet ustrzelił Damian Szczęsny. Po jednej bramce dołożyli Wojciech Padło, Marcin Jaworzyn oraz Adrian Borkała.

Beskid: Nalepa, Kotrys, Czyż, Dudela(57’ Wojaczek), Chrapek, Surawski, Padło, Szczyrba(61’ Janik), Szczęsny, Sikora(76’ Jaworski), Jaworzyn(68’ Borkała)

Spójnia: Slach, Gabrysiak(59’ Janiszewski), Trzaskoma, Potrząsaj, Śleziona(39’ Worek), Janulek, Kopiec, Nowak, Górczyński, Penkała(84’ Szwajlik), Parchański

W 14 minucie Mieczysław Sikora dograł piłkę w środek pola gdzie na strzał zdecydował się Marcin Jaworzyn. Piła uderzona przez zawodnika Beskidu przeleciała obok bramki. Minutę później na strzał z linii pola karnego zdecydował się Wojciech Padło, jednak bramkarz gości odbił piłkę na rzut rożny. W 22 minucie Mieczysław Sikora dograł piłkę z prawej strony Marcin Jaworzyn zgrał piłkę głową w polu karnym a nad bramką uderzył Wojciech Padło. Dwie minuty później ponownie zagrożenie stworzył Wojciech Padło, jednak jego strzał z dystansu okazał się minimalnie niecelny. W 27 minucie Michał Szczyrba wjechał z futbolówką w pole karne Spójni, jednak piłka po strzale zawodnika Beskidu zatrzymała się na słupku bramki drużyny przyjezdnej. W 30 minucie padła pierwsza bramka w spotkaniu. Michał Szczyrba zagrał piłkę do Damiana Szczęsnego, który uderzył z dystansu nie dając szans bramkarzowi na interwencję. W 34 minucie Wojciech Padło przejął piłkę na środku pola po czym zagrał na lewą stronę do Michała Szczyrby. Pomocnik Beskidu ruszył z piłką i dograł do wychodzącego sam na sam Marcina Jaworzyna, którego strzał odbił bramkarz. Dwie minuty później dublet ustrzelił Damian Szczęsny. Zawodnik Beskidu otrzymał piłkę w polu karnym, którą dograł Mieczysława Sikorę i bez trudu umieścił piłkę w bramce. W 41 minucie Damian Szczęsny dograł piłkę w środek pola karnego, gdzie rywal zagrał ręką. Do wykonania rzutu karnego podszedł Wojciech Padło, który strzałem w środek podwyższył prowadzenie skoczowian.

W 50 minucie Damian Szczęsny uderzył piłkę w kierunku bramki Spójni, lecz rywal odbił na rzut rożny. Dwie minuty później Mieczysław Sikora dograł piłkę na prawą stronę do Marcina Jaworzyna, którego strzał na rzut rożny odbił bramkarz gości. W 62 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Po dograniu piłki z prawej strony bramkarz gości minął się z piłką co wykorzystał Marcin Jaworzyn, który umieścił piłkę w pustej bramce. Dwie minuty później Damian Szczęsny mija rywali środkiem pola po czym dogrywa na prawą stronę do Marcina Jaworzyna, który strzela niecelnie. W 87 minucie Kamil Kotrys zagrał długą piłkę do Damian Szczęsnego, który wycofał do wbiegającego Adriana Borkały, który uderzył w krótki róg ustanawiając wynik spotkania.