Zwycięstwem Beskidu zakończył się dzisiejszy mecz 14 kolejki ligi okręgowej, w którym KP Beskid Skoczów rywalizował w wyjazdowym spotkaniu z LKS Metal Skałka Żabnica 2:3(2:3). Bramki dla Beskidu zdobywali Arkadiusz Trybulec, Marcin Jaworzyn oraz Mieczysław Sikora.

Beskid: K. Krucek, Chrapek(46’ Juraszek), Ferfecki, Trybulec, Kotrys, Dudajek(82’ Krzak), Surawski, Małkowski, Zątek(71’ Pater), Sikora(60’ J. Krucek), Jaworzyn(94’ Podlasiewicz)

Żółte kartki: Surawski, Chrapek, Podlasiewicz

W 11 minucie Kamil Kotrys dograł piłkę w pole karne do wbiegającego Mieczysława Sikory, którego strzał głową był niecelny. W 13 minucie Cezary Ferfecki dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Futbolówka trafiła do wbiegającego Arkadiusza Trybulca, który strzałem głową otworzył wynik meczu. W 18 minucie po dośrodkowaniu w pole karne najlepiej do główki wyskoczył Marcin Jaworzyn, który strzałem nogą skierował piłkę do bramki. W 26 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Strzał Jakuba Malkowskiego zablokował rywal, jednak przy dobitce Mieczysława Sikory bramkarz gości nie miał szans. W 35 minucie gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Po prostopadłej piłce za obronę Beskidu rywal pokonał Konrada Krucka. W 40 minucie Krystian Dudajek dograł piłkę z prawej strony do Marcina Jaworzyna, którego strzał zablokował rywal. W 45 minucie skoczowianie popełnili błąd w defensywie. Po kiksie w obronie Arkadiusz Trybulca w dogodnej sytuacji znalazł się gracz Skałki, który pokonał Konrada Krucka.

W 79 minucie Jakub Krucek ruszył z piłką lewą stroną po czym dograł ją do znajdującego się w polu karnym Marcina Jaworzyna, którego strzał był niecelny. W 87 minucie z akcją wyszli skoczowianie. Jednak próba Krzysztofa Surawskiego została zastopowana przez bramkarza Skałki.