Trzeci sparing w tym okresie przygotowawczym rozegrali dzisiaj podopieczni Kamila Sornata. Na boisku w Ustroniu skoczowianie przegrali z IV-to ligową Kuźnią Ustroń 4:1(0:1). Bramkę dla Beskidu zdobył po uderzeniu z rzutu wolnego Cezary Ferfecki.

Beskid: Nalepa, Gawlas(46′ Labzik), Greń, Ferfecki, Kotrys(77′ Gawlas), Smagło(46′ Borkała), Padło(73′ Smagło), Sikora, Surawski, Janik, Dziadek

W wyrównanej pierwszej połowie oba zespoły miały okazję do zdobycia bramki. Czynność ta udała się podopiecznym Kamila Sornata w 42 minucie, kiedy z rzutu wolnego z 20 metra piłkę w siatce drużyny z Ustronia umieścił Cezary Ferfecki. Po zmianie stron bramki zdobywali wyłącznie gospodarze. Wpierw w 56 minucie po złym ustawieniu skoczowian niekryty w prawej strony gracz Kuźni zmusił do kapitulacji Romana Nalepę. Następnie w 66 minucie po karnym podyktowanym za faul Wojciecha Padło gracze Kuźni wyszli na prowadzenie. Trzy minuty później gospodarze zdobyli 3 bramkę po akcji prawą stroną i wcześniejszym obiciu słupka i poprzeczki. W 73 minucie padła ostatnia bramka po niepotrzebnej stracie piłki przez zawodników Beskidu na 30 metrze szybko z akcją wyszli gospodarze, którzy w przewadze poradzili sobie z obroną Beskidu.