W meczu jubileuszowym skoczowianie  sobotnie popołudnie rywalizowali z drużyną TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Skoczowianie mierzący się z reprezentantem Fortuna I ligi przegrali 0:4(0:2)

Beskid: K. Krucek(80′ Liszka), Chrapek, Trybulec, Ferfecki(55′ Kotrys), Małkowski, Pater(83′ Gruchel), Surawski, Szczyrba(75′ Zwardoń), Krzak(80′ Podlasiewicz), J. Krucek, Jaworzyn

Już od początku spotkania goście postawili twarde warunki gry, gdyż po pięciu minutach prowadzili 0:2. W drugiej minucie piłkę w polu karnym Beskidu otrzymał Antonio Perošević, który pewnym strzałem pokonał interweniującego w bramce Beskidu Konrada Krucka. W 5 minucie goście podwyższyli prowadzenie. Antonio Perošević dograł piłkę w lewej strony, natomiast w pole karnym najlepiej odnalazł się Bartosz Bida, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce Beskidu.

Po zmianie stron głównie atakowali gracze Podbeskidzia. W 62 minucie Maksymilian Sitek wykorzystał brak organizacji w defensywie Beskidu i umieścił piłkę w bramce skoczowian. W 78 minucie padła ostatnia bramka dla Podbeskidzia. Prostopadłą piłkę zagraną przez rywala niefortunnie przeciął Kamil Zwardoń, który umieścił piłkę w swojej bramce.

Drużynie Podbeskidzia dziękujemy za udział w meczu jubileuszowym i życzymy powodzenia.