Zwycięstwem 0:4(0:1) zakończyła się dzisiejsza gra kontrolna Beskidu Skoczów. Skoczowianie na popularnej górce w Bielsku-Białej pokonali BKS Stal Bielsko-Biała. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcin Jaworzyn. Jedną bramkę zdobyli Adrian Borkała oraz Damian Szczęsny.

Beskid: Nalepa, Kotrys(65’ Wojaczek), Smagło(46’ Jaworski), Czyż, Chrapek(46’ Dudela), Surawski, Padło, Borkała(46’ Szczęsny), Janik(65’ Gredka), Szczyrba(46’ Małkowski), Jaworzyn

W 41 minucie padła pierwsza bramka w dzisiejszym spotkaniu. Z piłką w polu karnym BKS-u odnalazł się Marcin Jaworzyn. Napastnik Beskidu przytomnie wycofał piłkę spod linii końcowej do znajdującego się na linii pola karnego Adriana Borkały, który strzałem od słupka otworzył wynik spotkania.

Po zmianie stron szybko podwyższyli prowadzenie skoczowianie. W 48 minucie świeżo przebywający na boisku Damian Szczęsny dograł piłkę w pole karne, gdzie znajdował się Marcin Jaworzyn, który strzałem głową podwyższył prowadzenie Beskidu. W 73 minucie skoczowianie zdobyli trzecią bramkę w meczu a drugi raz bramkarza rywali pokonał Marcin Jaworzyn. Damian Szczęsny zagrał piłkę do wychodzącego na obieg Tomasza Czyża, który dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie strzałem głową bramkę zdobył Marcin Jaworzyn. W ostatniej akcji meczu skoczowianie przypieczętowali wynik. Na plasowany strzał zza pola karnego zdecydował się Damian Szczęsny. Futbolówka po strzale zawodnika Beskidu wpadła do siatki gospodarzy obok interweniującego bramkarza.