Zwycięstwem Beskidu zakończył się mecz 17 kolejki ligi okręgowej, w którym KP Beskid Skoczów rywalizował z LKS Victoria Hażlach. Gracze Bartosza Woźniaka wygrali 2:6(1:5). Cztery bramki zdobył Jakub Krucek. Po jednym trafieniu zanotowali Krzysztof Surawski oraz Kacper Zątek.

Beskid: K. Krucek, Padło, Pater(63’ Chrapek), Ferfecki, Małkowski(46’ Duźniak), Dudajek(76’ Zwardoń), Surawski, Zątek(70’ Szczyrba), Sikora(60’ Niedzielski), Krzak, J. Krucek

Żółta kartka: Dudajek

W 8 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Antoni Krzak dograł piłkę do Kacpra Zątka, którego strzał odbił bramkarz Victorii. Do piłki doszedł Jakub Krucek, którego strzał już był bezbłędny. W 17 minucie Jakub Krucek minął dwóch rywali i znalazł się w dogodnej pozycji do zdobycia bramki. Gracz Beskidu pewnie umieścił piłkę w bramce podwyższając prowadzenie Beskidu. W 19 minucie Antoni Krzak dograł piłkę w pole karne do Mieczysława Sikory, który był blisko umieszczenia piłki w bramce, jednak obrona drużyny z Hażlacha dała radę. W 24 minucie Antoni Krzak dograł piłkę do znajdującego się w polu karnym Jakuba Krucka, który po raz trzeci w dzisiejszym spotkaniu zapisał się na listę strzelców. W 27 minucie na tablicy wyników było 4:0. Piłkę zza pola karnego uderzył Krzysztof Surawski i futbolówka znalazła się w bramce gospodarzy. Minutę później skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Piłkę w pole karne dośrodkował Mieczysław Sikora a najlepiej w polu karnym odnalazł się Kacper Zątek, który umieścił piłkę w bramce drużyny z Hażlacha. W 31 minucie idealnym dośrodkowanie z prawej strony popisał się Jakub Małkowski. Futbolówka trafiła do Jakuba Krucka, którego strzał głową był niecelny. W 35 minucie skoczowianie mieli rzut wolny z 20 metra. Do piłki podszedł Jakub Krucek, jednak strzał ostemplował słupek. W 40 minucie skoczowianie stanęli przed szansą na bramkę. Mieczysław Sikora otrzymał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał, który okazał się niecelny. Minutę później z kontratakiem wyszli gracze gospodarzy, którzy przechytrzyli obronę Beskidu i zdobyli bramkę.

Po zmianie stron w 47 minucie strzału na bramkę z 20 metra próbował Antoni Krzak, lecz bramkarza odbił piłkę na rzut rożny. W 53 minucie piłkę sam na sam otrzymał Antoni Krzak, jednak wykończenie skrzydłowego Beskidu było nieudane i piłka przeleciała obok bramki gospodarzy. Po godzinie meczu Krystian Dudajek dograł piłkę z lewej strony. Piłka dotarła do Antoniego Krzaka, który uderzył niecelnie. W 67 minucie skoczowianie zdobyli szóstą bramkę, lecz tym razem do złej bramki. Futbolówkę w bramce Konrada Krucka po niefortunnym zagraniu umieścił Konrad Chrapek. W 70 minucie z rzutu wolnego uderzył Cezary Ferfecki, jednak strzał był niecelny. W 81 minucie ładnie piłkę w połowie boiska wywalczył Jakub Niedzielski. Napastnik Beskidu wyszedł sam na sam, jednak w momencie strzału został przyblokowany przez rywala. W 84 minucie Michał Szczyrba dograł piłkę na prawą stronę, gdzie znajdował się Jakub Krucek, który strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie Beskidu.