Zwycięstwem Beskidu 0:4(0:2) zakończył się dzisiejszy mecz skoczowian z LKS Soła Rajcza. Podopieczni Bartosza Woźniaka odnieśli dzisiaj drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie a bramki zdobywali: Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba, Jakub Krucek oraz Mieczysław Sikora.

Beskid: K. Krucek, Chrapek(75’ Juraszek), Ferfecki, Trybulec, Malkowski, Kotrys(85’ Zwardoń), Szczyrba(70’ Pater), Surawski, Zątek(46’ Sikora), J. Krucek(75’ Krzak), Jaworzyn

W 2 minucie Jakub Krucek uderzył niecelnie na bramkę rywala. Minutę później skoczowianie objęli prowadzenie. Kamil Kotrys dośrodkował i piłkę na bramkę zamienił Marcin Jaworzyn. W 16 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Jakub Krucek dograł piłkę z lewej strony a piłkę na bramkę pewnym strzałem zamienił Michał Szczyrba. W 20 minucie Kamil Kotrys zagrał piłkę do wychodzącego na pozycję po lewej stronie Jakuba Krucka, który uderzył w kierunku krótkiego rogu, jednak niecelnie. W 45 minucie Jakub Krucek ruszył z piłką lewą stroną boiska, jednak oddał niecelny strzał na bramkę rywala.

W 48 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Cezary Ferfecki, jednak strzał obrońcy z szkicu odbił interweniujący bramkarz gospodarzy. W 54 minucie piłkę z autu wrzucił Mieczysław Sikora. Futbolówka dotarła do Krzysztofa Surawskiego, który uderzył niecelnie. W 70 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Marcin Jaworzyn dograł piłkę do wychodzącego na pozycję Jakuba Krucka, który strzałem w krótki róg zdobył trzecią bramkę dla Beskidu. W 73 minucie Mieczysław Sikora zdecydował się na strzał w długi róg, który okazał się niecelny. W 84 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony piłka trafiła do Mieczysława Sikory, którego strzał odbił bramkarz. W 87 minucie piłkę przed polem karnym odebrał Daniel Pater. Futbolówka trafiła do Mieczysława Sikory, który umieścił piłkę w bramce. W 90 minucie długą piłkę otrzymał Mieczysław Sikora, którego strzał okazał się niecelny.