W sobotę przed własną publicznością rywalizowała druga drużyna młodzików. Podopieczni Kamila Kotrysa podejmowali na boisku przy Szkole podstawowej numer 8 w Skoczowie MKP Brenna-Górki. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Bramki dla Beskidu zdobywali Łukasz Kooenig i Ksawery Dobucki.

Beskid: Heller, Łysek, Kozina, Ciupek, Traczyński, Nalepa, Koenig, Kurto, Owsiński, Habdas, Dobucki, Radecki, Kreiss

Po meczy trener Kamil Kotrys powiedział:

Pierwsza połowa rewanżowego meczu z Brenną przebiegała pod dyktando naszego zespołu. W 15 minucie w zamieszaniu w polu karnym przeciwnika najprzytomniej odnalazł się Łukasz Koenig i strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce. Rywal kilka razy groźnie wychodził z kontrą. Druga połowa była bardziej wyrównana. Zespół przyjezdny zdołał najpierw doprowadzić do wyrównania a chwilę później już prowadził. Ostatnie słowo należało jednak do Beskidu Skoczów kiedy to bramkę główką po rzucie różnym strzelił Dobucki Ksawery. Beskid Skoczów 2-2 Beskid Brenna.”