W wtorek 25 maja swój mecz ligowy rozgrywali występujący w II lidze wojewódzkiej C1 trampkarze. Podopieczni Sławomira Foltyna udali się walczyć o punkty do Czerwionki-Leszczyny. Gracze spod Kaplicówki niestety musieli uznać wyższość gospodarzy, którzy wygrali spotkanie 4:1. Bramkę dla Beskidu zdobył Jakub Niedzielski.

Beskid: Forszt, Noszka, Palej, Kweczlich, Gruchel, Jaworski, Łopatkiewicz, Niedzielski, Ogiegło, Kraszewski, Kojma, Zwardoń, Gałuszka, Ziebura, Soroń, Gerlich

Po meczu trener Sławomir Foltyn powiedział:

Niestety, ale z taką grą nie ma co liczyć na punkty w 2 lidze. Pierwsza połowa można powiedzieć poprawna. Stwarzaliśmy sobie dogodne okazje do zdobycia bramki, zmarnowaliśmy sytuację sam na sam co później się zemściło i to goście objęli prowadzenie. 5 minut później wyrównujemy po fajnej akcji Kraszewski – Niedzielski. Na przerwę schodzimy z wynikiem 1:1. Druga połowa niestety ale w naszym wykonaniu wygląda dramatycznie – przestaliśmy biegać, graliśmy niedokładnie co skrupulatnie wykorzystali goście aplikując nam 3 kolejne bramki. I tak jak za mecz z WSP Wodzisław można było powiedzieć że na boisku zostawiliśmy serce, tutaj niestety tego zabrakło. Szkoda bo można było powalczyć o punkty. Już w najbliższą sobotę czeka nas ciężki mecz z Gwarkiem Zabrze.