Dzisiaj rano na boisku przy szkole podstawowej numer 8 w Skoczowie swój ligowy mecz w IV lidze D1 młodzik rozegrali zawodnicy Kamila Kotrysa. Młodzicy Beskidu rywalizowali w ligowym spotkaniu z LKS Tempo Puńców. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Beskidu 2:1. Bramki dla Beskidu zdobył Oliwier Bawoł.

Beskid: Macura, Łysek, Bawoł, Zubik, Ciupek, Traczyński, Koenig, Kurto, Owsiński, Habdas, Petryk, Dobucki, Radecki, Szydzina, Krzemiński

Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:

W sobotnie przedpołudnie druga drużyna młodzików podejmowała na Górnym Borze drużynę z Puńcowa. Pojedynek był bardzo wyrównany, nawet ze wskazaniem na gości którzy dłużej utrzymywali się przy piłce. Jednak to Beskid wyszedł na prowadzenie w 22 minucie za sprawą Oliwiera Bawoła, który przytomnie zachował się w polu karnym pakując piłkę do bramki z bliskiej odległości. W drugiej połowie znów optyczna przewagę mieli przyjezdni ale ponownie to Beskid cieszył się ze strzelonego gola, i ponownie w role strzelca wcielił się Bawoł Oliwier. Dostał on prostopadłe podanie od Łukasza Koenig i znalazł się oko w oko z bramkarzem Puńcowian. Zespół z Puńcowa na 5 minut przed ostatnim gwizdkiem strzelił kontaktową bramkę, co gwarantowało nerwową końcówkę. Jak się później okazało był to ostatni gol w tym meczu.