Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo odnieśli dzisiaj zawodnicy Beskidu Skoczów występujący w IV lidze wojewódzkiej D1 Młodzik. Podopieczni Kamila Kotrysa w niedzielny poranek rywalizowali w Cieszynie z rezerwami tamtejszego CKS-u. Mecz zakończył się zwycięstwem skoczowian 1:3. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Ksawery Dobucki. Jedno trafienie zanotował Łukasz Koenig.
Beskid: Macura, Ciupek, Traczyński, Stefaniak, Koenig, Kurto, Owsiński, Habdas, Kozina, Krzemiński, Dobucki, Radecki
Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:
“Wyjazdowy mecz w Cieszynie był typowym meczem walki. Na boisku stała woda i wysypany był piasek co nie raz zaskoczyło zawodników. Dłużej przy piłce utrzymywała się drużyna gospodarzy, jednak to Beskid na przerwę schodził z dwubramkową zaliczką. Najpierw zbyt krótko wybitą piłkę od bramkarza opanował Ksawery Dobucki i przytomnie umieścił piłkę w siatce, później w sytuacji sam na sam nie pomylił się Łukasz Koenig. Druga połowa miała podobny przebieg do pierwszej. Trzecią bramkę dla Beskidu strzelił również Ksawery Dobucki, który obsłużony przez kolegę wpakował piłkę do pustej bramki. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką, kiedy to indywidualny rajd zawodnika z Cieszyn zakończony został strzałem z dystansu w samo “okienko”. Trzeci mecz II drużyny młodzików Beskidu Skoczów i trzecie zwycięstwo.”