Na boisku przy Szkole Podstawowej numer 8 w Skoczowie w sobotni poranek rywalizowali w ramach 5 kolejki IV ligi wojewódzkiej D1 Młodzik zawodnicy Kamila Kotrysa. Skoczowianie podejmowali drużynę MKP Brenna-Górki. Pomimo dobrej pierwszej części gry spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 1:4. Bramkę dla Beskidu zdobył Jakub Kozina.

Beskid: Łysek, Bieniek, Bobola, Petryk, Kozina, Szydzina, Zubik, Jarmakowski, Krzemiński

Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:

Mecz domowy w Skoczowie z MKP Brenna-Górki miał w pierwszej połowie wyrównany przebieg. Straciliśmy bramkę po nieporozumieniu wśród obrońców, jednak bardzo szybko udało się wyrównać kiedy to Jakub Kozina bezpośrednio z rzutu rożnego przy pomocy obrońcy Brennej wkręcił piłkę do bramki. To był jedyny gol naszej drużyny w tym meczu. W drugiej połowie tylko goście zdobywali bramki. A uczynili to jeszcze 3 razy.