W środowe popołudnie podopieczni Patryka Pindla udali się do Cieszyna na derbową konfrontację z TS 1909 Piast Cieszyn. Gracze Beskidu wyszli zwycięsko z tego spotkania i pokonali gospodarzy 1:3.

Beskid: Jędryka, Padło, Lizak, Piszczek, Czaja, Chmiel, Czyż, Greń(90′ Łebkowski), Zontek(55′ Borkała), Dudela(46′ Szturc), Błahut(87′ Szymala)

Po meczu trener powiedział: W ŚRODKU TYGODNIA DANE NAM BYŁO ROZEGRANIE NAJWAŻNIEJSZEGO MECZU W RUNDZIE. DERBY ŻĄDZĄ SIĘ SWOIMI PRAWAMI WIĘC NIE PATRZYLIŚMY SIĘ NA TABELE TYLKO SKUPILIŚMY SIĘ NA SOBIE I ZAMIERZALIŚMY GRAĆ O PRESTIŻ TEGO MECZU. MECZ STAŁ NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE, MOMENTAMI PRZEWAŻAŁ PIAST, ALE TO MY DOMINOWALIŚMY W CAŁYM SPOTKANIU I STĄD SZCZĘŚLIWY DLA NAS WYNIK. PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW ORAZ SZACUNEK DLA LOKALNEGO RYWALA.

 

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała123654:146-0-0 (28:9)6-0-0 (25:5)
2RKS Cukrownik Chybie112330:162-2-0 (15:5)4-0-2 (15:11)
3KP Beskid Skoczów112131:103-0-3 (18:8)4-0-1 (13:2)
4LKS Drzewiarz Jasienica112040:212-1-2 (21:11)4-1-1 (19:10)
5KS Siódemka Tychy101925:164-0-1 (14:7)2-1-2 (11:9)
6TS Czarni-Góral Żywiec111827:286-0-1 (22:9)0-0-4 (5:19)
7KS Kuźnia Ustroń111738:253-0-2 (23:11)2-2-2 (15:14)
8LKS Pasjonat Dankowice111734:292-2-2 (17:18)3-0-2 (17:11)
9TS Koszarawa Żywiec111722:232-0-2 (8:7)3-2-2 (14:16)
10LKS Czaniec111627:231-1-2 (11:8)4-0-3 (16:15)
11BKS Stal Bielsko-Biała111217:303-0-3 (9:14)1-0-4 (8:16)
12LKS Świt Cięcina121017:451-0-6 (7:24)2-1-2 (10:21)
13TS 1909 Piast Cieszyn11923:231-0-6 (8:16)2-0-2 (15:7)
14LKS Groń Bujaków11712:410-0-5 (7:16)2-1-3 (5:25)
15LKS Bestwina1109:620-0-5 (3:30)0-0-6 (6:32)

XII kolejka – 13-14 i 17.10.2018
TS 1909 Piast Cieszyn – KP Beskid Skoczów – 1:3
RKS Cukrownik Chybie – LKS Bestwina – 5:0
LKS Świt Cięcina – LKS Drzewiarz Jasienica – 0:4
TS Czarni-Góral Żywiec – KS Kuźnia Ustroń – 2:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Czaniec – 2:1
LKS Groń Bujaków – TS Koszarawa Żywiec – 1:4
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Pasjonat Dankowice – 0:3 w.o.
KS Siódemka Tychy – pauzował

XIII kolejka – 20-21.10.2018
20.10.2018 – sobota
RKS Cukrownik Chybie – KP Beskid Skoczów (godz. 15:00)
LKS Pasjonat Dankowice – TS 1909 Piast Cieszyn (godz. 12:00)
21.10.2018 – niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica – BKS Stal Bielsko-Biała (godz. 11:00)
KS Kuźnia Ustroń – KS Siódemka Tychy (godz. 10:00)
LKS Czaniec – LKS Świt Cięcina (godz. 10:00)
TS Koszarawa Żywiec – TS Czarni-Góral Żywiec (godz. 12:00)
LKS Bestwina – LKS Groń Bujaków (godz. 14:00)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – pauzuje