W środku tygodnia zawodnicy spod Kaplicówki rywalizowali w Pucharze Polski na szczeblu podokręgu Skoczów. Już w sobotę gracze Beskidu podejmować będą w spotkaniu ligowym TS Metal Węgierska Górka.

KP Beskid Skoczów — TS Metal Węgierska Górka

Towarzystwo Sportowe Metal Węgierska Górka założone zostało w 1948 roku. Drużyna Metalu zajmuje w tabeli po rozegraniu 5 spotkań 14 miejsce z dorobkiem 3 punktów oraz bilansem bramkowym 4:27. Dla Metalu czterech zawodników zdobyło póki co po jednej bramce. Są to: Kordian Mozol, Robert Sołtysek, Piotr Gawron oraz Adam Howaniec. W ostatnim spotkaniu zawodnicy Metalu rywalizowali w zaległym spotkaniu 1 kolejki ligi okręgowej z Błyskawicą Drogomyśl. Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Drogomyśla 12:2.

Po Pucharowym zwycięstwie pora powrócić do ligowej rywalizacji. Zawodnicy Beskidu mierzyć się będą z Metalem Węgierska Górka. Skoczowianie do rywalizacji przystąpią z drobnymi brakami kadrowymi, lecz z pewnością z chęcią zdobycia trzech punktów po remisie w Strumieniu. Czy to się uda tego dowiemy się w sobotę około godziny 18:00.

Musisz tam być!