Najnowsze newsy
  1. A1:Pierwsza porażka
  2. D1:Domowa porażka
  3. C1:Rozstrzelani w gościach
  4. Niedzielny wyjazd;Tempo – Beskid
  5. A1:Pasjonat pokonany

Terminarz

19 września 2021
LKS Tempo Puńców
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
25 września 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
2 października 2021
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz
9 października 2021
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
16 października 2021
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Pogórze
23 października 2021
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
30 października 2021
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
CKS Piast Cieszyn
7 listopada 2021
LKS Leśna
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2021
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Podhalanka Milówka

Wyniki

11 września 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
15 / 0
loss
TS Metal Węgierska Górka
8 września 2021
UKS APN Góral Istebna
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
4 września 2021
LKS Wisła Strumień
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
28 sierpnia 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 2
loss
TS Koszarawa Żywiec
25 sierpnia 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
21 sierpnia 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
15 sierpnia 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
5 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
8 sierpnia 2021
LKS Pogórze
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 sierpnia 2021
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
31 lipca 2021
MFK Havířov
zwycięstwo
6 / 4
loss
KP Beskid Skoczów
28 lipca 2021
CKS Piast Cieszyn
loss
4 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
10 lipca 2021
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
4 lipca 2021
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
26 czerwca 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
WSS Wisła
19 czerwca 2021
LKS Podhalanka Milówka
loss
3 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
12 czerwca 2021
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
6 czerwca 2021
TS Koszarawa Żywiec
zwycięstwo
4 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
3 czerwca 2021
Góral Żywiec
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
29 maja 2021
LKS Tempo Puńców
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
22 maja 2021
KP Beskid Skoczów
draw
3 / 3
draw
LKS Soła Rajcza
15 maja 2021
WSS Wisła
loss
1 / 9
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
12 maja 2021
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Koszarawa Żywiec
8 maja 2021
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Podhalanka Milówka
3 maja 2021
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
19 kwietnia 2021
BTS Rekord II Bielsko-Biała
loss
5 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
13 marca 2021
LKS Olza Pogwizdów
loss
2 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
28 lutego 2021
RKS Cukrownik Chybie
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
20 lutego 2021
BKS Stal Bielsko-Biała
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
18 lutego 2021
KP Beskid Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Orzeł Łękawica
13 lutego 2021
LKS Bestwina
zwycięstwo
6 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
6 lutego 2021
GKS Czarni Jaworze
zwycięstwo
7 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
14 listopada 2020
WSS Wisła
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Pogórze
7 listopada 2020
LKS Wisła Strumień
loss
2 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
31 października 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 2
loss
LKS Goleszów
24 października 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Błyskawica Drogomyśl
24 października 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
21 października 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Tempo Puńców
4 października 2020
LKS 99 Pruchna
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
26 września 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 1
loss
RKS Cukrownik Chybie
23 września 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
19 września 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
WSS Wisła
16 września 2020
LKS Tempo Puńców
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
12 września 2020
LKS Pogórze
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
5 września 2020
KP Beskid Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Wisła Strumień
29 sierpnia 2020
LKS Goleszów
loss
2 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
26 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
7 / 1
loss
WSS Wisła
22 sierpnia 2020
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
3 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
15 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
1 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
12 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
25 lipca 2020
RKS Cukrownik Chybie
loss
1 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
18 lipca 2020
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
4 lipca 2020
BKS Stal Bielsko-Biała
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
1 lipca 2020
MRKS Czechowice-Dziedzice
zwycięstwo
4 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
16 czerwca 2020
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 3
zwycięstwo
Góral Żywiec
16 listopada 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
zwycięstwo
3 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
9 listopada 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Unia Książenice
3 listopada 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
26 października 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Polonia Łaziska Górne
23 października 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 4
zwycięstwo
GKS Tychy II
12 października 2019
KS Spójnia Landek
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
5 października 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Wilki Wilcza
28 września 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
5 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
21 września 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 5
zwycięstwo
Odra Wodzisław
14 września 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
7 września 2019
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Czaniec
31 sierpnia 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
24 sierpnia 2019
KP Beskid Skoczów
draw
4 / 4
draw
MRKS Czechowice-Dziedzice
17 sierpnia 2019
KS Decor Bełk
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
10 sierpnia 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
22 czerwca 2019
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Bestwina
20 czerwca 2019
Góral Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
15 czerwca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Koszarawa Żywiec
8 czerwca 2019
GKS Czarni Jaworze
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
1 czerwca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
BKS Stal Bielsko-Biała
26 maja 2019
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
6 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
18 maja 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
12 maja 2019
KS Bestwinka
loss
3 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 maja 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
1 maja 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
27 kwietnia 2019
RKS Cukrownik Chybie
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
20 kwietnia 2019
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Tempo Puńców
14 kwietnia 2019
LKS Kończyce Małe
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
6 kwietnia 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Pasjonat Dankowice
31 marca 2019
BTS Rekord II Bielsko-Biała
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
23 marca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
16 marca 2019
LKS Orzeł Łękawica
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
9 marca 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
KS Polonia Łaziska Górne
2 marca 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
KS Spójnia Landek
23 lutego 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
Górnik II Zabrze
16 lutego 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
SKS Fortuna Wyry
9 lutego 2019
KS Kuźnia Ustroń
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
2 lutego 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
loss
5 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
26 stycznia 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica
1 grudnia 2018
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
Góral Żywiec
24 listopada 2018
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
BTS Rekord II Bielsko-Biała
17 listopada 2018
LKS Bestwina
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
3 listopada 2018
TS Koszarawa Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
27 października 2018
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
GKS Czarni Jaworze
20 października 2018
BKS Stal Bielsko-Biała
loss
0 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
13 października 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
6 października 2018
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
29 września 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
KS Bestwinka
23 września 2018
LKS Soła Rajcza
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
15 września 2018
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
8 września 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
RKS Cukrownik Chybie
1 września 2018
LKS Tempo Puńców
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
25 sierpnia 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Kończyce Małe
18 sierpnia 2018
LKS Pasjonat Dankowice
loss
0 / 8
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
11 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 sierpnia 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Orzeł Łękawica
9 czerwca 2018
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
GKS Tychy II
2 czerwca 2018
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
MKP Odra Centrum Wodzisław
30 maja 2018
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
KS Unia Racibórz
26 maja 2018
MKS Lędziny
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
19 maja 2018
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 1
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
12 maja 2018
LKS Wilki Wilcza
draw
- VS -
draw
KP Beskid Skoczów
9 maja 2018
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
4 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
5 maja 2018
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 1
zwycięstwo
Bytomski Sport
1 maja 2018
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
28 kwietnia 2018
KS Kuźnia Ustroń
zwycięstwo
3 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
21 kwietnia 2018
KP Beskid Skoczów
draw
4 / 4
draw
GKS Dąb Gaszowice
14 kwietnia 2018
KS Spójnia Landek
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
7 kwietnia 2018
KP Beskid Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Czaniec
31 marca 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
24 marca 2018
KS Decor Bełk
draw
- VS -
draw
KP Beskid Skoczów
25 listopada 2017
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
KS Kuźnia Ustroń
18 listopada 2017
GKS Tychy II
zwycięstwo
5 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2017
MKP Odra Centrum Wodzisław
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
4 listopada 2017
KS Unia Racibórz
zwycięstwo
5 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
28 października 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
MKS Lędziny
21 października 2017
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
3 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
14 października 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Wilki Wilcza
8 października 2017
Bytomski Sport
zwycięstwo
5 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
30 września 2017
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Goczałkowice Zdrój
16 września 2017
GKS Dąb Gaszowice
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
9 września 2017
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 5
zwycięstwo
KS Spójnia Landek
2 września 2017
LKS Czaniec
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
26 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
1 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
19 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 1
loss
KS Decor Bełk
12 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica