Najnowsze newsy
  1. Kryminał;Odra 3:2 Beskid
  2. Pozytywnie zakończyć;Odra – Beskid
  3. Wygrana na koniec
  4. Młodzicy z awansem
  5. Nie taka Unia straszna;Beskid 6:1 Unia
Leagues
4 liga, Liga okręgowa, Mecz towarzyski
Sezony
2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Gospodarze

Bramkarz

#ZawodnikPozycja
1Nalepa RomanBramkarz
12Syc JanBramkarz

Obrońca

#ZawodnikPozycja
2Wrana MateuszObrońca
3Zaremski ŁukaszObrońca
4Ferfecki CezaryObrońca
6Smagło DanielObrońca
7Kotrys KamilObrońca
15Labzik AdamObrońca
16Wojaczek JakubObrońca
18Piszczek FilipObrońca

Pomocnik

#ZawodnikPozycja
5Padło WojciechPomocnik
8Chmiel JakubPomocnik
10Surawski KrzysztofPomocnik
13Janik KamilPomocnik
14Bezeg SzymonPomocnik
17Dudela SzymonPomocnik
19Borkała AdrianPomocnik
20Chrapek KonradPomocnik
21Szczyrba MichałPomocnik
99Sikora MieczysławPomocnik

Napastnik

#ZawodnikPozycja
9Lewandowski KarolNapastnik
11Jaworzyn MarcinNapastnik

Wyniki

16 listopada 2019
MKP Odra Centrum Wodzisław
zwycięstwo
3 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
9 listopada 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Unia Książenice
3 listopada 2019
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
26 października 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Polonia Łaziska Górne
23 października 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 4
zwycięstwo
GKS Tychy II
12 października 2019
KS Spójnia Landek
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
5 października 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Wilki Wilcza
28 września 2019
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
5 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
21 września 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 5
zwycięstwo
Odra Wodzisław
14 września 2019
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
7 września 2019
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Czaniec
31 sierpnia 2019
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
24 sierpnia 2019
KP Beskid Skoczów
draw
4 / 4
draw
MRKS Czechowice-Dziedzice
17 sierpnia 2019
KS Decor Bełk
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
10 sierpnia 2019
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
KS Kuźnia Ustroń
22 czerwca 2019
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Bestwina
20 czerwca 2019
Góral Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
15 czerwca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Koszarawa Żywiec
8 czerwca 2019
GKS Czarni Jaworze
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
1 czerwca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
BKS Stal Bielsko-Biała
26 maja 2019
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
6 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
18 maja 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
12 maja 2019
KS Bestwinka
loss
3 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 maja 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
1 maja 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
27 kwietnia 2019
RKS Cukrownik Chybie
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
20 kwietnia 2019
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Tempo Puńców
14 kwietnia 2019
LKS Kończyce Małe
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
6 kwietnia 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Pasjonat Dankowice
31 marca 2019
BTS Rekord II Bielsko-Biała
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
23 marca 2019
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
16 marca 2019
LKS Orzeł Łękawica
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
9 marca 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
KS Polonia Łaziska Górne
2 marca 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
KS Spójnia Landek
23 lutego 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
Górnik II Zabrze
16 lutego 2019
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
SKS Fortuna Wyry
9 lutego 2019
KS Kuźnia Ustroń
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
2 lutego 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice
loss
5 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
26 stycznia 2019
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica
1 grudnia 2018
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
Góral Żywiec
24 listopada 2018
KP Beskid Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
BTS Rekord II Bielsko-Biała
17 listopada 2018
LKS Bestwina
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
3 listopada 2018
TS Koszarawa Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
27 października 2018
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
GKS Czarni Jaworze
20 października 2018
BKS Stal Bielsko-Biała
loss
0 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
13 października 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
6 października 2018
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
29 września 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
KS Bestwinka
23 września 2018
LKS Soła Rajcza
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
15 września 2018
LKS Błyskawica Drogomyśl
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
8 września 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
RKS Cukrownik Chybie
1 września 2018
LKS Tempo Puńców
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
25 sierpnia 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Kończyce Małe
18 sierpnia 2018
LKS Pasjonat Dankowice
loss
0 / 8
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
11 sierpnia 2018
WSS Wisła
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 sierpnia 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Orzeł Łękawica
29 lipca 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
9 czerwca 2018
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
GKS Tychy II
2 czerwca 2018
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
MKP Odra Centrum Wodzisław
30 maja 2018
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
KS Unia Racibórz
26 maja 2018
MKS Lędziny
draw
2 / 2
draw
KP Beskid Skoczów
19 maja 2018
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 1
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
12 maja 2018
LKS Wilki Wilcza
draw
- VS -
draw
KP Beskid Skoczów
9 maja 2018
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
4 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
5 maja 2018
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 1
zwycięstwo
Bytomski Sport
1 maja 2018
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
28 kwietnia 2018
KS Kuźnia Ustroń
zwycięstwo
3 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
21 kwietnia 2018
KP Beskid Skoczów
draw
4 / 4
draw
GKS Dąb Gaszowice
14 kwietnia 2018
KS Spójnia Landek
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
7 kwietnia 2018
KP Beskid Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Czaniec
31 marca 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
24 marca 2018
KS Decor Bełk
draw
- VS -
draw
KP Beskid Skoczów
25 listopada 2017
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
KS Kuźnia Ustroń
18 listopada 2017
GKS Tychy II
zwycięstwo
5 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2017
MKP Odra Centrum Wodzisław
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
4 listopada 2017
KS Unia Racibórz
zwycięstwo
5 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
28 października 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
MKS Lędziny
21 października 2017
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
3 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
14 października 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Wilki Wilcza
8 października 2017
Bytomski Sport
zwycięstwo
5 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
30 września 2017
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Goczałkowice Zdrój
16 września 2017
GKS Dąb Gaszowice
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid Skoczów
9 września 2017
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 5
zwycięstwo
KS Spójnia Landek
2 września 2017
LKS Czaniec
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
26 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
1 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
19 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 1
loss
KS Decor Bełk
12 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Drzewiarz Jasienica