Po dwóch meczach wyjazdowych skoczowianie wracają na Stadion Miejski do Skoczowa. W sobotnie popołudnie gracze spod Kaplicówki zmierzą się z beniaminkiem ligi okręgowej KS Bestwinka.

KP Beskid Skoczów — KS Bestwinka

Klub Sportowy Bestwinka założony został w 1949 roku. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory zielony, żółty i czerwony. W obecnych rozgrywkach zawodnicy z Bestwinki zajmują w tabeli 12 miejsce mając na swoim koncie zgromadzone 12 punktów. W ostatniej kolejce Bestwinka pokonała na własnym obiekcie LKS Tempo Puńców 2:0. Najlepszym strzelcem gości sobotniego spotkania jest Szymon Skęczek, który zdobył w lidze 3 bramki, z czego dwie w wspomnianym meczu z Tempem.

Po remisie z Sołą Rajcza skoczowianie w sobotnim spotkaniu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Do składu Beskidu wracają Michał Szczyrba oraz Marcin Jaworzyn, którzy w niedzielnym meczu nie byli do dyspozycji trenera. Przy ustalaniu składu trenerzy obu zespołów nie będą mogli skorzystać z kompletu zawodników. W Beskidzie nie wystąpi Kamil Kotrys, który został ukarany czerwoną kartką w ostatnim spotkaniu, natomiast w drużynie gości nie zagra Szymon Skęczek, który pauzować będzie za cztery żółte kartki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!