Po zeszłotygodniowym wyjeździe do Bielska-Białej już jutro skoczowianie powrócą na Stadion Miejski do Skoczowa. Podopieczni Kamila Sornata w sobotnie popołudnie podejmować będą beniaminka IV ligi drużynę Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.

KP Beskid Skoczów — APN Odra

Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o. powstała w 2012 roku. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory czerwono-niebieskie. W obecnym sezonie beniaminek IV ligi zajmuje obecnie 6 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem Odry jest Emmanuel Sarki, który pokonywał bramkarzy rywali Odry trzykrotnie. W ostatnim spotkaniu Odra podejmowała na stadionie MOSIR w Wodzisławiu Śląskim Spójnię Landek. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 1:2.

Sobotni mecz będzie pierwszym starciem Beskidu z innym beniaminkiem IV ligi w obecnym sezonie. Skoczowianie zdobyli dotychczas jeden punkt, który został wywalczony na własnym stadionie. W ostatnich sezonach Stadion Miejski w Skoczowie był świątynią dla Beskidu Skoczów, na której gracze ze Skoczowa regularnie punktowali. Czy uda się jutro zawodnikom Beskidu powrócić na ścieżkę punktowania w Skoczowie? Tego dowiemy się około godziny 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!