Niespodziewanie dopiero 1 grudnia zakończą zmagania podopieczni Kamila Sornata. Przełożony mecz 16 kolejki pomiędzy Beskidem Skoczów a Góralem Żywiec zakończy zmagania ligi okręgowej w roku 2018.

KP Beskid Skoczów — Góral Żywiec

Klub Sportowy Góral Żywiec został założony w 1956 roku. Barwy Górala to kolory żółto-biało-zielone. W obecnych rozgrywkach zespół z Żywca plasuje się w tabeli na 11 pozycji mając na koncie 23 punkty oraz bilans bramek 21:18. W ostatnim swoim spotkaniu gracze Górala pokonali przed własną publicznością Błyskawicę Drogomyśl 2:0. Najlepszym strzelcem gości sobotniego spotkania jest Patryk Semik, który w lidze zdobył 6 bramek.

Sobotni mecz zakończy długą rundę jesienną jaką za sobą mają zawodnicy zarówno Beskidu jak i Górala. Oba zespoły będą chciały zakończyć rundę jak najlepiej co zapowiada w sobotę na Stadionie Miejskim w Skoczowie dobre widowisko. W ubiegłą sobotę drużyna spod Kaplicówki doznała pierwszej porażki w tym sezonie. W sobotę gracze Beskidu wybiegną na boisko z chęcią rehabilitacji za sobotnią porażkę. Czy się to uda? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 15:00.