Najnowsze newsy
  1. Sto lat Kornel!
  2. Skrót meczu z LKS 99 Pruchna
  3. Kolejne zwycięstwo;Beskid 6:0 Pruchna
  4. Sobota z outsiderem;Beskid – Pruchna
  5. Juniorzy ponownie górą

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Leagues
4 liga
Sezony
2017/2018
Gospodarze

Wyniki

9 czerwca 2018
LKS Czaniec
- -
- VS -
- -
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2 czerwca 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- -
- VS -
- -
KS Kuźnia Ustroń
30 maja 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- -
- VS -
- -
KS Decor Bełk
26 maja 2018
LKS Drzewiarz Jasienica
zwycięstwo
2 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
19 maja 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
0 / 3
zwycięstwo
GKS Tychy II
12 maja 2018
MKP Odra Centrum Wodzisław
draw
1 / 1
draw
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
5 maja 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 0
loss
KS Unia Racibórz
1 maja 2018
MKS Lędziny
zwycięstwo
3 / 2
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
28 kwietnia 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
1 / 2
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
21 kwietnia 2018
LKS Wilki Wilcza
loss
1 / 3
zwycięstwo
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
14 kwietnia 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
0 / 6
zwycięstwo
Bytomski Sport
7 kwietnia 2018
LKS Goczałkowice Zdrój
zwycięstwo
2 / 1
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
31 marca 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
24 marca 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 1
loss
GKS Dąb Gaszowice
17 marca 2018
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 2
loss
KS Spójnia Landek
18 listopada 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Czaniec
11 listopada 2017
KS Kuźnia Ustroń
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
4 listopada 2017
KS Decor Bełk
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
28 października 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
draw
1 / 1
draw
LKS Drzewiarz Jasienica
21 października 2017
GKS Tychy II
draw
- VS -
draw
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
14 października 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
1 / 2
zwycięstwo
MKP Odra Centrum Wodzisław
7 października 2017
KS Unia Racibórz
loss
2 / 3
zwycięstwo
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
30 września 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
2 / 1
loss
MKS Lędziny
23 września 2017
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
0 / 4
zwycięstwo
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
16 września 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Wilki Wilcza
9 września 2017
Bytomski Sport
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2 września 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Goczałkowice Zdrój
26 sierpnia 2017
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
1 / 0
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
19 sierpnia 2017
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
draw
2 / 2
draw
GKS Dąb Gaszowice
12 sierpnia 2017
KS Spójnia Landek
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała