To był dobry weekend w wykonaniu skoczowskich drużyn bilans z siedmiu meczów to cztery zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Na start rywalizacji Beskidu w miniony weekend do rywalizacji przystąpiły punktualnie o 9:00 w sobotę drużyny młodzików oraz trampkarzy. Obie drużyny pewnie w wszystkich dotychczasowych meczach zdobywały komplet punktów. Nie inaczej było i tym razem. Na boisku przy Szkole Podstawowej numer 8 w Skoczowie młodzicy Beskidu toczyli bój z CKS Piast Cieszyn. Lepsi okazali się gracze Marcina Michalika, który pokonali przyjezdnych 2:1.

D1: Komplet utrzymany

Na Stadionie Miejskim „Beskid” w Skoczowie również z drużyną z Cieszyna, lecz z UKS Cieszyn rywalizowali gracze Sławomira Foltyna. Skoczowianie pewnie zwyciężyli 7:2 odnosząc trzecie zwycięstwo w trzecim meczu.

C1: Zwycięski marsz trwa

Kiedy oba zespoły kończyły swoje mecze do rywalizacji przystąpiła drużyna juniorów. Podopieczni Patryka Pindla udali się do Goleszowa, aby rywalizować z tamtejszym LKS Goleszów. Drużyna Beskidu do Skoczowa wróciła z kompletem punktów, dzięki zwycięstwu 2:0

A1: Wyjazdowe zwycięstwo

Seria sobotnich zwycięstw przełamana została po południu, kiedy rywalizowała  o punkty drużyna seniorów. Skoczowianie podejmowali na własnym stadionie drużynę LKS Wisła Strumień. Mecz zakończył się podziałem punktów po remisie 2:2.

Powstrzymani;Beskid 2:2 Wisła

Niedzielę rozpoczął wyjazdowy mecz drugiej drużyny młodzików. Skoczowianie udali się na wyjazdową rywalizację z KKS Spójnia Zebrzydowice. Mecz zakończył się po myśli gospodarzy, którzy pokonali Beskid 12:0.

D1: Porażka z Spójnią

Na zakończenie niedzielnej rywalizacji do walki ruszyła druga drużyna seniorów. Podopieczni Patryka Pindla podejmowali przed własną publicznością LKS Zryw Bąków. Skoczowianie pokonali gości z Bąkowa 3:2.

Emocje do końca; Beskid II 3:2 Zryw

W poniedziałek miał miejsce ostatni akcent weekendu z Beskidem. Na boisku w Wiślicy o punkty walczyła drużyna Orlików, która podejmowała UKS APN Góral Istebna. Skoczowianie przegrali swoje spotkanie 2:4.

E1: Góral górą

 

🏆 F1 Żak grupa 1
⚽️ KS Kuźnia Ustroń 🆚 KP Beskid Skoczów
📍 ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
📆 czwartek, 10 wrzesień 2020r.
🕔 godzina 16:00