Najnowsze newsy
  1. Pewne zwycięstwo;Beskid II 6:3 Olza
  2. Wyjazdowa porażka;TSP II 2:0 Beskid
  3. Poranny wyjazd;TSP II – Beskid
  4. Zmarł Emil Haltof
  5. Kolejne punkty
Leagues
A klasa
Sezony
2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Gospodarze

Terminarz

22 września 2019
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
29 września 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
6 października 2019
LKS Błękitni Pierściec
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
13 października 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
19 października 2019
KS Nierodzim
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
27 października 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Zryw Bąków

Wyniki

15 września 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
6 / 3
loss
LKS Olza Pogwizdów
7 września 2019
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
1 września 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
25 sierpnia 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid II Skoczów
18 sierpnia 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
11 sierpnia 2019
LKS Kończyce Małe
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
4 sierpnia 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
loss
1 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
16 czerwca 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
16 czerwca 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Victoria Hażlach
9 czerwca 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
9 czerwca 2019
KP Beskid II Skoczów
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
2 czerwca 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Strażak Dębowiec
2 czerwca 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Strażak Dębowiec
26 maja 2019
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
26 maja 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
18 maja 2019
TS 1909 Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
18 maja 2019
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
8 / 1
loss
KP Beskid II Skoczów
12 maja 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Pogórze
11 maja 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Pogórze
4 maja 2019
LKS Zryw Bąków
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
4 maja 2019
LKS Zryw Bąków
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
1 maja 2019
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Sportkontakt Goleszów
1 maja 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
28 kwietnia 2019
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
28 kwietnia 2019
UKS APN Góral Istebna
draw
2 / 2
draw
KP Beskid II Skoczów
22 kwietnia 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
14 kwietnia 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
1 / 2
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
7 kwietnia 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Orzeł Zabłocie
31 marca 2019
LKS Olza Pogwizdów
draw
2 / 2
draw
KP Beskid II Skoczów
28 października 2018
LKS Victoria Hażlach
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
21 października 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
13 października 2018
LKS Strażak Dębowiec
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
7 października 2018
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Beskid Brenna
30 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
3 / 4
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
23 września 2018
LKS Pogórze
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
16 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków
8 września 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
loss
1 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
5 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
3 / 5
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
25 sierpnia 2018
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
1 / 4
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
19 sierpnia 2018
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Strażak Pielgrzymowice
15 sierpnia 2018
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid II Skoczów
12 sierpnia 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
17 czerwca 2018
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Strażak Pielgrzymowice
9 czerwca 2018
GKS Morcinek Kaczyce
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
3 czerwca 2018
KP Beskid II Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Ochaby 96
31 maja 2018
LKS Strażak Dębowiec
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
27 maja 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków
19 maja 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
draw
2 / 2
draw
KP Beskid II Skoczów
13 maja 2018
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Orzeł Zabłocie
5 maja 2018
LKS Olza Pogwizdów
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
3 maja 2018
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
28 kwietnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
3 / 4
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
22 kwietnia 2018
LKS Kończyce Małe
draw
1 / 1
draw
KP Beskid II Skoczów
15 kwietnia 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
8 kwietnia 2018
KP Beskid II Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
29 października 2017
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
2 / 4
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
22 października 2017
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
7 / 0
loss
GKS Morcinek Kaczyce
15 października 2017
LKS Ochaby 96
loss
0 / 6
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
12 października 2017
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
8 października 2017
KP Beskid II Skoczów
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Strażak Dębowiec
30 września 2017
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
4 / 3
loss
KP Beskid II Skoczów
17 września 2017
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
2 / 1
loss
KP Beskid II Skoczów
10 września 2017
KP Beskid II Skoczów
draw
- VS -
draw
LKS Olza Pogwizdów
3 września 2017
LKS Wisła Strumień
loss
2 / 7
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
27 sierpnia 2017
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
20 sierpnia 2017
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Kończyce Małe
13 sierpnia 2017
LKS Beskid Brenna
draw
1 / 1
draw
KP Beskid II Skoczów
6 sierpnia 2017
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów