Najnowsze newsy
  1. Wygrana na koniec
  2. Młodzicy z awansem
  3. Nie taka Unia straszna;Beskid 6:1 Unia
  4. Sobota z wiceliderem;Beskid – Unia
  5. Sto lat Bartosz!
Leagues
A klasa
Sezony
2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Gospodarze

Wyniki

27 października 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
20 października 2019
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
13 października 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
6 października 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Iskra Iskrzyczyn
28 września 2019
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
22 września 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
3 / 1
loss
KS Nierodzim
15 września 2019
LKS Beskid Brenna
draw
2 / 2
draw
LKS Kończyce Małe
8 września 2019
LKS Błękitni Pierściec
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
1 września 2019
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
25 sierpnia 2019
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
18 sierpnia 2019
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
11 sierpnia 2019
LKS Orzeł Zabłocie
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
4 sierpnia 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
16 czerwca 2019
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
16 czerwca 2019
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
8 czerwca 2019
LKS Strażak Dębowiec
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
8 czerwca 2019
LKS Strażak Dębowiec
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
1 czerwca 2019
TS 1909 Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
1 czerwca 2019
TS 1909 Piast Cieszyn
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
26 maja 2019
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
KP Beskid II Skoczów
26 maja 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
19 maja 2019
LKS Pogórze
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
19 maja 2019
LKS Pogórze
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
12 maja 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Zryw Bąków
12 maja 2019
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
LKS Zryw Bąków
4 maja 2019
LKS Sportkontakt Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
4 maja 2019
LKS Sportkontakt Goleszów
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
1 maja 2019
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
1 maja 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
4 / 2
loss
UKS APN Góral Istebna
28 kwietnia 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
27 kwietnia 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
22 kwietnia 2019
LKS Beskid Brenna
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Strażak Pielgrzymowice
14 kwietnia 2019
LKS Orzeł Zabłocie
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
7 kwietnia 2019
LKS Beskid Brenna
draw
1 / 1
draw
LKS Olza Pogwizdów
31 marca 2019
LKS Victoria Hażlach
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
27 października 2018
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
21 października 2018
LKS Beskid Brenna
draw
2 / 2
draw
LKS Strażak Dębowiec
14 października 2018
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
TS 1909 Piast Cieszyn
7 października 2018
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Beskid Brenna
30 września 2018
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
22 września 2018
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
16 września 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
9 września 2018
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Beskid Brenna
2 września 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
26 sierpnia 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
19 sierpnia 2018
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
15 sierpnia 2018
LKS Olza Pogwizdów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
12 sierpnia 2018
LKS Beskid Brenna
draw
2 / 2
draw
LKS Victoria Hażlach
17 czerwca 2018
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
9 czerwca 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
3 czerwca 2018
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
GKS Morcinek Kaczyce
31 maja 2018
LKS Ochaby 96
- -
- VS -
- -
LKS Beskid Brenna
27 maja 2018
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Strażak Dębowiec
19 maja 2018
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Beskid Brenna
13 maja 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
5 / 3
loss
LKS Sportkontakt Goleszów
5 maja 2018
LKS Orzeł Zabłocie
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
3 maja 2018
LKS Beskid Brenna
draw
- VS -
draw
LKS Olza Pogwizdów
28 kwietnia 2018
LKS Wisła Strumień
draw
- VS -
draw
LKS Beskid Brenna
22 kwietnia 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
15 kwietnia 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
8 kwietnia 2018
LKS Kończyce Małe
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
28 października 2017
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
22 października 2017
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Strażak Pielgrzymowice
14 października 2017
GKS Morcinek Kaczyce
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Beskid Brenna
8 października 2017
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
8 / 2
loss
LKS Ochaby 96
30 września 2017
LKS Strażak Dębowiec
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
24 września 2017
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Zryw Bąków
16 września 2017
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
10 września 2017
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
3 września 2017
LKS Olza Pogwizdów
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
27 sierpnia 2017
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
4 / 3
loss
LKS Wisła Strumień
20 sierpnia 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
13 sierpnia 2017
LKS Beskid Brenna
draw
1 / 1
draw
KP Beskid II Skoczów
6 sierpnia 2017
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe