Najnowsze newsy
  1. Sto lat Kornel!
  2. Skrót meczu z LKS 99 Pruchna
  3. Kolejne zwycięstwo;Beskid 6:0 Pruchna
  4. Sobota z outsiderem;Beskid – Pruchna
  5. Juniorzy ponownie górą

TS 1909 Piast Cieszyn

Leagues
A klasa
Sezony
2017/2018, 2018/2019
Gospodarze

Terminarz

20 października 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
27 października 2018
LKS Strażak Dębowiec
- -
- VS -
- -
TS 1909 Piast Cieszyn

Wyniki

14 października 2018
LKS Beskid Brenna
- -
- VS -
- -
TS 1909 Piast Cieszyn
6 października 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
30 września 2018
KP Beskid II Skoczów
loss
3 / 4
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
22 września 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
16 września 2018
LKS Pogórze
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
8 września 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
1 września 2018
LKS Zryw Bąków
loss
1 / 2
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
25 sierpnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
18 sierpnia 2018
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
15 sierpnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
12 sierpnia 2018
UKS APN Góral Istebna
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
17 czerwca 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
GKS Morcinek Kaczyce
9 czerwca 2018
LKS Ochaby 96
- -
- VS -
- -
TS 1909 Piast Cieszyn
3 czerwca 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Strażak Dębowiec
31 maja 2018
LKS Zryw Bąków
- -
- VS -
- -
TS 1909 Piast Cieszyn
26 maja 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Sportkontakt Goleszów
19 maja 2018
LKS Orzeł Zabłocie
loss
1 / 4
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
16 maja 2018
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 6
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
12 maja 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
3 maja 2018
LKS Kończyce Małe
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
28 kwietnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
3 / 4
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
22 kwietnia 2018
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
15 kwietnia 2018
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
8 kwietnia 2018
LKS Strażak Pielgrzymowice
draw
2 / 2
draw
TS 1909 Piast Cieszyn
28 października 2017
GKS Morcinek Kaczyce
loss
2 / 6
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
21 października 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Ochaby 96
14 października 2017
LKS Strażak Dębowiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
7 października 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Zryw Bąków
30 września 2017
LKS Sportkontakt Goleszów
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
23 września 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Orzeł Zabłocie
17 września 2017
LKS Olza Pogwizdów
loss
0 / 1
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
9 września 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
3 września 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
draw
2 / 2
draw
LKS Kończyce Małe
27 sierpnia 2017
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS 1909 Piast Cieszyn
20 sierpnia 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
13 sierpnia 2017
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
0 / 1
zwycięstwo
TS 1909 Piast Cieszyn
6 sierpnia 2017
TS 1909 Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice