Najnowsze newsy
  1. Dębowiec na start
  2. Wygrana na koniec;Pionier 0:1 Beskid
  3. Wszystkiego najlepszego!
  4. A-klasa podzielona
Ligi
Liga okręgowa, Liga okręgowa grupa skoczowska, Puchar Polski
Sezony
2018/2019, 2020/2021
Stadion

Terminarz

18 lipca 2020
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
26 lipca 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
1 sierpnia 2020
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
9 sierpnia 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
16 sierpnia 2020
LKS Pogórze
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
23 sierpnia 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
29 sierpnia 2020
RKS Cukrownik Chybie
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
6 września 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
13 września 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
LKS Tempo Puńców
19 września 2020
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
26 września 2020
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
4 października 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
10 października 2020
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
18 października 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
LKS Pogórze
24 października 2020
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
31 października 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
RKS Cukrownik Chybie
7 listopada 2020
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
11 listopada 2020
LKS Tempo Puńców
- -
- VS -
- -
LKS 99 Pruchna
15 listopada 2020
LKS 99 Pruchna
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice

Wyniki

22 czerwca 2019
RKS Cukrownik Chybie
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS 99 Pruchna
20 czerwca 2019
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
1 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
16 czerwca 2019
KS Bestwinka
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS 99 Pruchna
9 czerwca 2019
LKS 99 Pruchna
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
1 czerwca 2019
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS 99 Pruchna
26 maja 2019
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
6 / 3
loss
KP Beskid Skoczów
19 maja 2019
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS 99 Pruchna
12 maja 2019
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Kończyce Małe
4 maja 2019
LKS Pasjonat Dankowice
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS 99 Pruchna
1 maja 2019
LKS 99 Pruchna
draw
2 / 2
draw
BTS Rekord II Bielsko-Biała
27 kwietnia 2019
WSS Wisła
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS 99 Pruchna
20 kwietnia 2019
LKS 99 Pruchna
loss
3 / 4
zwycięstwo
LKS Orzeł Łękawica
13 kwietnia 2019
LKS Bestwina
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
7 kwietnia 2019
LKS 99 Pruchna
loss
0 / 1
zwycięstwo
Góral Żywiec
30 marca 2019
TS Koszarawa Żywiec
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS 99 Pruchna
24 marca 2019
LKS 99 Pruchna
draw
- VS -
draw
GKS Czarni Jaworze
16 marca 2019
BKS Stal Bielsko-Biała
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS 99 Pruchna
18 listopada 2018
LKS 99 Pruchna
loss
0 / 3
zwycięstwo
RKS Cukrownik Chybie
10 listopada 2018
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
4 listopada 2018
LKS 99 Pruchna
zwycięstwo
4 / 0
loss
KS Bestwinka
27 października 2018
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
21 października 2018
LKS 99 Pruchna
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
13 października 2018
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
7 października 2018
LKS 99 Pruchna
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
29 września 2018
LKS Kończyce Małe
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS 99 Pruchna
23 września 2018
LKS 99 Pruchna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Pasjonat Dankowice
15 września 2018
BTS Rekord II Bielsko-Biała
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
8 września 2018
LKS 99 Pruchna
loss
1 / 2
zwycięstwo
WSS Wisła
1 września 2018
LKS Orzeł Łękawica
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS 99 Pruchna
29 sierpnia 2018
LKS 99 Pruchna
draw
2 / 2
draw
BKS Stal Bielsko-Biała
25 sierpnia 2018
LKS 99 Pruchna
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Bestwina
18 sierpnia 2018
Góral Żywiec
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS 99 Pruchna
15 sierpnia 2018
LKS 99 Pruchna
draw
- VS -
draw
TS Koszarawa Żywiec
11 sierpnia 2018
GKS Czarni Jaworze
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS 99 Pruchna