Najnowsze newsy
  1. Sto lat Krystian!
  2. Drugi sparing; Rekord 3:0 Beskid
  3. Sto lat Adrian!
  4. Sparingowa inauguracja; Bestwina : Beskid
  5. Skoczowianie wznowili treningi
13 sierpnia 2022
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
14 sierpnia 2022
LKS Pogórze
loss
1 / 4
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
14 sierpnia 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
14 sierpnia 2022
LKS Soła Rajcza
draw
- VS -
draw
LKS Bory Pietrzykowice
14 sierpnia 2022
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
3 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
20 sierpnia 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Pogórze
20 sierpnia 2022
LKS Wisła Strumień
draw
3 / 3
draw
LKS Muńcuł Ujsoły
20 sierpnia 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
3 / 3
draw
GKS Podhalanka Milówka
20 sierpnia 2022
KP Beskid Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Soła Rajcza
20 sierpnia 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
21 sierpnia 2022
LKS Leśna
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
21 sierpnia 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
12 / 0
loss
WSS Wisła
27 sierpnia 2022
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
3 / 1
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
27 sierpnia 2022
CKS Piast Cieszyn
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
28 sierpnia 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
28 sierpnia 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
1 / 5
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
28 sierpnia 2022
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Wisła Strumień
28 sierpnia 2022
UKS APN Góral Istebna
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
28 sierpnia 2022
LKS Soła Rajcza
draw
2 / 2
draw
LKS Leśna
31 sierpnia 2022
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Soła Rajcza
31 sierpnia 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
31 sierpnia 2022
LKS Leśna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Pogórze
31 sierpnia 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Muńcuł Ujsoły
31 sierpnia 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
3 / 0
loss
GKS Podhalanka Milówka
31 sierpnia 2022
WSS Wisła
loss
2 / 4
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
31 sierpnia 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 0
loss
CKS Piast Cieszyn
3 września 2022
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
5 / 1
loss
WSS Wisła
3 września 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
3 września 2022
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Leśna
4 września 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 6
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
4 września 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
draw
1 / 1
draw
LKS Tempo Puńców
4 września 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
1 / 2
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
4 września 2022
LKS Soła Rajcza
draw
- VS -
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
6 września 2022
WSS Wisła
loss
0 / 4
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
10 września 2022
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
5 / 3
loss
CKS Piast Cieszyn
10 września 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Pogórze
10 września 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
10 września 2022
WSS Wisła
zwycięstwo
9 / 0
loss
LKS Muńcuł Ujsoły
11 września 2022
LKS Leśna
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Bory Pietrzykowice
11 września 2022
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
4 / 2
loss
GKS Podhalanka Milówka
11 września 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
17 września 2022
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
6 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
17 września 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Leśna
17 września 2022
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
18 września 2022
LKS Pogórze
loss
2 / 5
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
18 września 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
1 / 2
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
18 września 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
5 / 6
zwycięstwo
WSS Wisła
18 września 2022
LKS Soła Rajcza
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
24 września 2022
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
24 września 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
2 / 2
draw
LKS Bory Pietrzykowice
24 września 2022
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Muńcuł Ujsoły
24 września 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
CKS Piast Cieszyn
24 września 2022
WSS Wisła
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
25 września 2022
UKS APN Góral Istebna
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
25 września 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Pogórze
1 października 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
5 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
1 października 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 4
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
1 października 2022
CKS Piast Cieszyn
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
2 października 2022
LKS Pogórze
loss
1 / 4
zwycięstwo
WSS Wisła
2 października 2022
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
2 / 0
loss
GKS Podhalanka Milówka
2 października 2022
LKS Soła Rajcza
draw
1 / 1
draw
UKS APN Góral Istebna
2 października 2022
LKS Leśna
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
8 października 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Leśna
8 października 2022
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Soła Rajcza
8 października 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
KP Beskid Skoczów
8 października 2022
WSS Wisła
loss
0 / 1
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
9 października 2022
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Pogórze
9 października 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
9 października 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Bory Pietrzykowice
15 października 2022
KP Beskid Skoczów
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
15 października 2022
LKS Bory Pietrzykowice
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
15 października 2022
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
2 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
15 października 2022
CKS Piast Cieszyn
loss
0 / 3
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
16 października 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 4
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
16 października 2022
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Muńcuł Ujsoły
16 października 2022
LKS Leśna
loss
0 / 2
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
22 października 2022
WSS Wisła
loss
1 / 5
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
22 października 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 3
loss
LKS Wisła Strumień
22 października 2022
GKS Podhalanka Milówka
loss
2 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
23 października 2022
UKS APN Góral Istebna
draw
- VS -
draw
LKS Bory Pietrzykowice
23 października 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Pogórze
23 października 2022
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
23 października 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
8 / 0
loss
LKS Leśna
29 października 2022
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Muńcuł Ujsoły
29 października 2022
LKS Bory Pietrzykowice
loss
1 / 2
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
29 października 2022
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 9
zwycięstwo
LKS Tempo Puńców
29 października 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
3 / 4
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
29 października 2022
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
30 października 2022
LKS Pogórze
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
30 października 2022
LKS Leśna
zwycięstwo
3 / 2
loss
WSS Wisła
5 listopada 2022
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
LKS Wisła Strumień
6 listopada 2022
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
6 listopada 2022
LKS Tempo Puńców
zwycięstwo
3 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
6 listopada 2022
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Leśna
6 listopada 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
1 / 7
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
6 listopada 2022
LKS Smrek Ślemień
draw
2 / 2
draw
CKS Piast Cieszyn
6 listopada 2022
LKS Soła Rajcza
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
11 listopada 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
2 / 13
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
11 listopada 2022
CKS Piast Cieszyn
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
11 listopada 2022
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
11 listopada 2022
LKS Leśna
loss
1 / 4
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
11 listopada 2022
LKS Wisła Strumień
loss
0 / 1
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
11 listopada 2022
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
3 / 1
loss
WSS Wisła
11 listopada 2022
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
LKS Tempo Puńców
20 listopada 2022
LKS Muńcuł Ujsoły
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Leśna