Najnowsze newsy
  1. Udany weekend młodzika
  2. Passa trwa; Beskid 3:0 Podhalanka
  3. Wizyta wicelidera;Podhalanka-Beskid
  4. Wyjazdowe punkty;Victoria 2:6 Beskid
  5. Jakub Niedzielski zawodnikiem Beskidu!
12 sierpnia 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
3 / 8
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
12 sierpnia 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
3 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
12 sierpnia 2023
LKS Goleszów
loss
3 / 5
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
12 sierpnia 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
12 sierpnia 2023
WSS Wisła
draw
- VS -
draw
KP Beskid Skoczów
12 sierpnia 2023
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Wisła Strumień
13 sierpnia 2023
LKS Soła Rajcza
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
13 sierpnia 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
4 / 2
loss
CKS Piast Cieszyn
15 sierpnia 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
2 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
15 sierpnia 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Goleszów
15 sierpnia 2023
LKS Wisła Strumień
draw
1 / 1
draw
GKS Podhalanka Milówka
15 sierpnia 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Victoria Hażlach
15 sierpnia 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
4 / 2
loss
WSS Wisła
15 sierpnia 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
1 / 1
draw
LKS Smrek Ślemień
15 sierpnia 2023
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
19 sierpnia 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Soła Rajcza
19 sierpnia 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
19 sierpnia 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
draw
2 / 2
draw
LKS Błyskawica Drogomyśl
19 sierpnia 2023
WSS Wisła
draw
2 / 2
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
19 sierpnia 2023
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
5 / 4
loss
CKS Piast Cieszyn
19 sierpnia 2023
LKS Goleszów
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
19 sierpnia 2023
UKS APN Góral Istebna
draw
- VS -
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
20 sierpnia 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
23 sierpnia 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 2
loss
KP Beskid Skoczów
26 sierpnia 2023
LKS Bory Pietrzykowice
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
26 sierpnia 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
4 / 1
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
26 sierpnia 2023
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
2 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
26 sierpnia 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
10 / 1
loss
LKS Goleszów
26 sierpnia 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
5 / 1
loss
GKS Podhalanka Milówka
26 sierpnia 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 2
loss
LKS Victoria Hażlach
26 sierpnia 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
27 sierpnia 2023
LKS Soła Rajcza
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
2 września 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
2 września 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 1
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
2 września 2023
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Soła Rajcza
2 września 2023
LKS Victoria Hażlach
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
2 września 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
2 września 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
3 września 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
2 / 4
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
3 września 2023
UKS APN Góral Istebna
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
9 września 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
draw
2 / 2
draw
LKS Wisła Strumień
9 września 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
3 / 0
loss
UKS APN Góral Istebna
9 września 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Goleszów
9 września 2023
LKS Bory Pietrzykowice
draw
2 / 2
draw
GKS Podhalanka Milówka
9 września 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
5 / 2
loss
WSS Wisła
9 września 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
10 września 2023
LKS Soła Rajcza
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
13 września 2023
LKS Soła Rajcza
draw
1 / 1
draw
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
16 września 2023
WSS Wisła
loss
3 / 4
zwycięstwo
LKS Metal Skałka Żabnica
16 września 2023
LKS Victoria Hażlach
loss
2 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
16 września 2023
GKS Podhalanka Milówka
draw
1 / 1
draw
LKS Soła Rajcza
16 września 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
16 września 2023
UKS APN Góral Istebna
loss
1 / 3
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
16 września 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
2 / 4
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
16 września 2023
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
17 września 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 6
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
23 września 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
23 września 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
2 / 3
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
23 września 2023
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
3 / 0
loss
UKS APN Góral Istebna
23 września 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
23 września 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
3 / 4
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
24 września 2023
LKS Soła Rajcza
draw
2 / 2
draw
LKS Goleszów
24 września 2023
LKS Smrek Ślemień
draw
1 / 1
draw
WSS Wisła
30 września 2023
WSS Wisła
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Błyskawica Drogomyśl
30 września 2023
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
30 września 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
30 września 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
30 września 2023
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
30 września 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
2 / 2
draw
LKS Bory Pietrzykowice
30 września 2023
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
5 / 4
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
30 września 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 1
loss
CKS Piast Cieszyn
7 października 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
5 / 0
loss
CKS Piast Cieszyn
7 października 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid Skoczów
7 października 2023
LKS Bory Pietrzykowice
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Wisła Strumień
7 października 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
4 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
7 października 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Goleszów
7 października 2023
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Victoria Hażlach
8 października 2023
LKS Soła Rajcza
zwycięstwo
1 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
8 października 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 5
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
14 października 2023
LKS Victoria Hażlach
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
14 października 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
2 / 0
loss
WSS Wisła
14 października 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Smrek Ślemień
14 października 2023
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
14 października 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 1
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
14 października 2023
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
14 października 2023
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Bory Pietrzykowice
14 października 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
3 / 2
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
21 października 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
2 / 1
loss
GKS Radziechowy-Wieprz
21 października 2023
LKS Bory Pietrzykowice
loss
2 / 5
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
21 października 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
7 / 2
loss
LKS Wisła Strumień
21 października 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
zwycięstwo
3 / 2
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
21 października 2023
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 3
loss
LKS Goleszów
21 października 2023
LKS Victoria Hażlach
loss
1 / 4
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
22 października 2023
LKS Soła Rajcza
loss
0 / 4
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
22 października 2023
LKS Smrek Ślemień
zwycięstwo
3 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
28 października 2023
GKS Podhalanka Milówka
draw
1 / 1
draw
LKS Błyskawica Drogomyśl
28 października 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
28 października 2023
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
2 / 1
loss
WSS Wisła
28 października 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
28 października 2023
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
7 / 2
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
28 października 2023
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
28 października 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
28 października 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Bory Pietrzykowice
4 listopada 2023
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Bory Pietrzykowice
4 listopada 2023
LKS Soła Rajcza
draw
- VS -
draw
GKS Radziechowy-Wieprz
4 listopada 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
1 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
4 listopada 2023
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
2 / 3
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
4 listopada 2023
LKS Smrek Ślemień
draw
2 / 2
draw
LKS Wisła Strumień
4 listopada 2023
WSS Wisła
loss
0 / 2
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
4 listopada 2023
LKS Victoria Hażlach
draw
2 / 2
draw
UKS APN Góral Istebna
4 listopada 2023
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Goleszów
11 listopada 2023
LKS Goleszów
loss
1 / 9
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
11 listopada 2023
UKS APN Góral Istebna
draw
3 / 3
draw
GKS Podhalanka Milówka
11 listopada 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Victoria Hażlach
11 listopada 2023
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
3 / 1
loss
WSS Wisła
11 listopada 2023
CKS Piast Cieszyn
zwycięstwo
11 / 0
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
11 listopada 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
3 / 6
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
11 listopada 2023
LKS Bory Pietrzykowice
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Soła Rajcza
12 listopada 2023
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Smrek Ślemień
23 marca 2024
KP Beskid Skoczów
draw
2 / 2
draw
KKS Spójnia Zebrzydowice
30 marca 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
30 marca 2024
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 5
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
30 marca 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
- VS -
draw
LKS Metal Skałka Żabnica
30 marca 2024
CKS Piast Cieszyn
draw
2 / 2
draw
LKS Smrek Ślemień
30 marca 2024
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
WSS Wisła
30 marca 2024
LKS Wisła Strumień
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Victoria Hażlach
30 marca 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
draw
2 / 2
draw
GKS Podhalanka Milówka
30 marca 2024
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
5 / 0
loss
LKS Goleszów
6 kwietnia 2024
UKS APN Góral Istebna
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Drogomyśl
6 kwietnia 2024
LKS Goleszów
loss
1 / 2
zwycięstwo
KKS Spójnia Zebrzydowice
6 kwietnia 2024
GKS Podhalanka Milówka
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Wisła Strumień
6 kwietnia 2024
LKS Victoria Hażlach
loss
2 / 6
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
6 kwietnia 2024
WSS Wisła
zwycięstwo
4 / 3
loss
CKS Piast Cieszyn
6 kwietnia 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice
6 kwietnia 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
7 kwietnia 2024
LKS Smrek Ślemień
loss
0 / 5
zwycięstwo
GKS Radziechowy-Wieprz
13 kwietnia 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
13 kwietnia 2024
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
13 kwietnia 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
draw
3 / 3
draw
WSS Wisła
13 kwietnia 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
13 kwietnia 2024
KP Beskid Skoczów
zwycięstwo
3 / 0
loss
GKS Podhalanka Milówka
13 kwietnia 2024
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
13 kwietnia 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
14 kwietnia 2024
LKS Soła Rajcza
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
20 kwietnia 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
20 kwietnia 2024
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
20 kwietnia 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
20 kwietnia 2024
GKS Podhalanka Milówka
- -
- VS -
- -
CKS Piast Cieszyn
20 kwietnia 2024
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz
20 kwietnia 2024
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
20 kwietnia 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
21 kwietnia 2024
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
LKS Soła Rajcza
27 kwietnia 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
27 kwietnia 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
27 kwietnia 2024
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
27 kwietnia 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
27 kwietnia 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
27 kwietnia 2024
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
27 kwietnia 2024
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice
28 kwietnia 2024
LKS Soła Rajcza
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
1 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
1 maja 2024
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
1 maja 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
1 maja 2024
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
CKS Piast Cieszyn
1 maja 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz
1 maja 2024
GKS Podhalanka Milówka
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
1 maja 2024
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Soła Rajcza
1 maja 2024
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
4 maja 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
4 maja 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
4 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
4 maja 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
4 maja 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
4 maja 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice
4 maja 2024
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
5 maja 2024
LKS Soła Rajcza
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
11 maja 2024
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
11 maja 2024
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
CKS Piast Cieszyn
11 maja 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz
11 maja 2024
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
11 maja 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Soła Rajcza
11 maja 2024
GKS Podhalanka Milówka
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
11 maja 2024
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
11 maja 2024
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
18 maja 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
18 maja 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
18 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
18 maja 2024
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice
18 maja 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
18 maja 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
19 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
19 maja 2024
LKS Soła Rajcza
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
25 maja 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
25 maja 2024
GKS Podhalanka Milówka
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
25 maja 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
25 maja 2024
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz
25 maja 2024
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
25 maja 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
LKS Soła Rajcza
25 maja 2024
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
25 maja 2024
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
30 maja 2024
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
30 maja 2024
LKS Soła Rajcza
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
30 maja 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
30 maja 2024
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
30 maja 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
30 maja 2024
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
30 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice
30 maja 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
- -
- VS -
- -
CKS Piast Cieszyn
1 czerwca 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
WSS Wisła
1 czerwca 2024
GKS Podhalanka Milówka
- -
- VS -
- -
LKS Victoria Hażlach
1 czerwca 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
1 czerwca 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
LKS Bory Pietrzykowice
1 czerwca 2024
KP Beskid Skoczów
- -
- VS -
- -
LKS Soła Rajcza
1 czerwca 2024
LKS Wisła Strumień
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
1 czerwca 2024
KKS Spójnia Zebrzydowice
- -
- VS -
- -
LKS Metal Skałka Żabnica
1 czerwca 2024
UKS APN Góral Istebna
- -
- VS -
- -
LKS Smrek Ślemień
8 czerwca 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
- -
- VS -
- -
LKS Wisła Strumień
8 czerwca 2024
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz
8 czerwca 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
8 czerwca 2024
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Goleszów
8 czerwca 2024
WSS Wisła
- -
- VS -
- -
UKS APN Góral Istebna
8 czerwca 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
KP Beskid Skoczów
9 czerwca 2024
LKS Smrek Ślemień
- -
- VS -
- -
KKS Spójnia Zebrzydowice
9 czerwca 2024
LKS Soła Rajcza
- -
- VS -
- -
CKS Piast Cieszyn
15 czerwca 2024
LKS Bory Pietrzykowice
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Drogomyśl
15 czerwca 2024
LKS Goleszów
- -
- VS -
- -
GKS Podhalanka Milówka
15 czerwca 2024
GKS Radziechowy-Wieprz
- -
- VS -
- -
LKS Soła Rajcza