Najnowsze newsy
  1. Nowy Prezes wybrany
  2. Awans wywalczony;Stal 0:1 Beskid
  3. Zarząd na kadencję 2024/2027 wybrany!
  4. Hit na wyjeździe;Stal – Beskid
  5. Domowa wygrana;Beskid 2:0 Soła

Terminarz

15 czerwca 2024
CKS Piast Cieszyn
- -
- VS -
- -
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
23 czerwca 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
- -
- VS -
- -
GKS Radziechowy-Wieprz

Wyniki

8 czerwca 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
0 / 1
zwycięstwo
KP Beskid Skoczów
1 czerwca 2024
LKS Wisła Strumień
draw
2 / 2
draw
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
30 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
2 / 0
loss
KKS Spójnia Zebrzydowice
25 maja 2024
UKS APN Góral Istebna
loss
2 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
18 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
9 / 3
loss
LKS Goleszów
11 maja 2024
GKS Podhalanka Milówka
loss
0 / 1
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
4 maja 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
1 maja 2024
WSS Wisła
zwycięstwo
3 / 0
loss
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
27 kwietnia 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Smrek Ślemień
20 kwietnia 2024
LKS Metal Skałka Żabnica
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
13 kwietnia 2024
LKS Błyskawica Drogomyśl
zwycięstwo
3 / 1
loss
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
6 kwietnia 2024
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Soła Rajcza
30 marca 2024
LKS Bory Pietrzykowice
loss
0 / 5
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
11 listopada 2023
GKS Radziechowy-Wieprz
loss
3 / 6
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
4 listopada 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
1 / 3
zwycięstwo
CKS Piast Cieszyn
28 października 2023
KP Beskid Skoczów
draw
1 / 1
draw
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
21 października 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
7 / 2
loss
LKS Wisła Strumień
14 października 2023
KKS Spójnia Zebrzydowice
loss
0 / 1
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
7 października 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
4 / 1
loss
UKS APN Góral Istebna
30 września 2023
LKS Goleszów
loss
0 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
23 września 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
GKS Podhalanka Milówka
16 września 2023
LKS Victoria Hażlach
loss
2 / 3
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
13 września 2023
LKS Soła Rajcza
draw
1 / 1
draw
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
9 września 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
5 / 2
loss
WSS Wisła
3 września 2023
LKS Smrek Ślemień
loss
2 / 4
zwycięstwo
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
26 sierpnia 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
zwycięstwo
5 / 1
loss
LKS Metal Skałka Żabnica
19 sierpnia 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
draw
2 / 2
draw
LKS Błyskawica Drogomyśl
12 sierpnia 2023
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Bory Pietrzykowice